قلمرو قهرمانان

از {{model.count}}

HERO REALMS

  • زمان بازی: 2۰ تا 3۰ دقیقه
  • تعداد بازیکن: 2 تا 4 نفر
  • سن مناسب: +12 سال
  • تولید کننده: ماباحالا
تعداد
نوع
149,000
125,000 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی Hero Realms یک بازی کارتی و رقابتی است. که با اقتباسی از بازی محبوب و موفق قلمرو ستارگان عرضه شده است. شما در این بازی با استفاده از کارت های طلا ،کارت های قهرمانان و کارت های اکشن را خریداری می کنید. کارتهای قهرمانان و اکشن می توانند مقادیر زیادی طلا و قدرت نبرد را برای شما به ارمغان بیاورند. شما از قدرتتون برای حمله به حریف و قهرمانان آن استفاده می کنید. کافیست سلامتی حریف خود را به صفر برسانید تا برنده بازی شوید.

ی Hero Realms یک بازی کارتی و رقابتی است. که با اقتباسی از بازی محبوب و موفق قلمرو ستارگان عرضه شده است. شما در این بازی با استفاده از کارت های طلا ،کارت های قهرمانان و کارت های اکشن را خریداری می کنید. کارتهای قهرمانان و اکشن می توانند مقادیر زیادی طلا و قدرت نبرد را برای شما به ارمغان بیاورند. شما از قدرتتون برای حمله به حریف و قهرمانان آن استفاده می کنید. کافیست سلامتی حریف خود را به صفر برسانید تا برنده بازی شوید.
این بازی برای 2 تا 4 بازیکن است و شامل دفترچه راهنما و 144 کارت است. اگر میخواهید با تعداد بیشتری بازیکن بازی کنید یک نسخه دیگر از بازی تهیه کنید و به بازی اضافه کنید.

زمان بازی
2۰ تا 3۰ دقیقه
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
سن مناسب
+12 سال
تولید کننده
ماباحالا
پیچیدگی
ساده

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244