فیگور انیمه ست 6 تایی «اتک آن تایتان»

از {{model.count}}

Anime Series Attack on Titan Eren Yeager, Annie Leonhart, Falco Grice, Reiner Braunm, Armin Arlert, Zeke Yeager Figure

  • ارتفاع: حدود 15 سانتیمتر
  • رده سنی: نوجوان و بزرگسال
  • قابلیت: ثابت همراه با پایه
  • بسته بندی: بدون جعبه سلفونی
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

مدل اسباب بازی کلکسیونی انیمه فیگور «اتک آن تایتان» شامل 6 فیگور  از شخصیت های تایتان جانور، تایتان غول آسا، تایتان آرواره، تایتان مبارز، تایتان زرهی، تایتان مونث، از جنس پی وی سی، برای طرفداران فیگور انیمه «اتک آن تایتان»، این فیگور های اسباب‌ بازی، ظاهری زنده دارند و انتخاب خوبی برای ارائه و هدیه دادن به نوجوانان و دوستداران فیگور «اتک آن تایتان» هستند. این فیگور های اسباب‌ بازی با طراحی زیبا و ساختاری خوب و عالی، مقاوم در برابر سایش، سقوط و رنگ پریدگی هستند و برای مدت طولانی قابل استفاده می باشند. بازی با فیگور ها معمولا جذابیت زیادی برای کودکان و نوجوانان و حتی جوانان دارد. آنها را به دنیای خیال برده و با داستان سازی در ذهنشان مهارتهای ذهنی متنوعی را در خود تقویت می کنند و با قرارگرفتن در نقش قهرمانان داستانها عزت نفس و حس خوبشان نسبت به خودشان تقویت می گردد.

ارتفاع
حدود 15 سانتیمتر
رده سنی
نوجوان و بزرگسال
قابلیت
ثابت همراه با پایه
بسته بندی
بدون جعبه سلفونی
وزن
حدود 175 گرم

اکشن فیگور یک عروسک با شخصیت قابل تنظیم است که معمولاً از پلاستیک  ساخته می‌شود و اغلب بر اساس شخصیت‌های یک  فیلم، کتاب طنز، نظامی، بازی  ویدیویی یا برنامه تلویزیونی ساخته می‌شود.  اصطلاح «اکشن فیگور» برای  اولین بار توسط  Hasbro در سال ۱۹۶۴ ابداع شد. اکشن فیگورها برخلاف عموم  عروسک‌ها، بیشتر مورد استقبال پسربچه‌ها و بزرگسالان قرار می‌گیرند.

 تنوع  فیگورها به قدری زیاد است که دیگر  برای داشتن یکی از آن‌ها مسئله‌ی جنسیت  دختر و پسر مطرح نیست. فیگورها  ابعاد مختلفی دارند و به دو دسته ثابت یا  مفصلی طبقه بندی می شوند. همچنین  برای سن و سال خاصی ساخته نمی‌شوند و  می‌توان آن‌ها را هم نوعی اسباب‌بازی برای کودکان به حساب آورد و هم به  عنوان یک استند دکوری روی میز یا کتابخانه برای دکور اتاق یا آرشیو کلکسیون  بزرگسالان استفاده کرد. این محصولات عمدتاً توسط کلکسیونرها یا برای  جمع‌آوری کلکسیون تهیه می‌شوند. در حالت کلکسیونی اکشن فیگور برای نمایش و  حالت دکوری استفاده می شود.

 بازی  با فیگور ها معمولا جذابیت زیادی  برای کودکان و نوجوانان و حتی جوانان دارد. آنها را به دنیای خیال برده و با داستان سازی در ذهنشان مهارتهای  ذهنی متنوعی را در خود تقویت می کنند و با قرارگرفتن در نقش قهرمانان  داستانها عزت نفس و حس خوبشان نسبت به خودشان تقویت می گردد.

ارن یگر  Eren Yeager (تایتان جنگجو) : تایتان مبارز که در اختیار ارن قرار دارد می‌تواند خاطرات وارثان گذشته و  آینده را دریافت کند که زیک آن را به «قدرت فرا رفتن از زمان» توصیف کرده   است.
ازاین‌رو، این خاطرات به‌عنوان یک کاتالیزگر برای تایتان مبارز عمل می‌کند تا برای آزادی بجنگد و به جلو حرکت کند.

 بااینکه  این خاطرات چشمه‌ای به آینده و زندگی آنهایی که تایتان را به  ارث می‌برند  نشان می‌دهد، اغلب اوقات این خاطرات ناقص هستند و به وارث  تایتان اجازه  نمی‌دهند تصویر بزرگتر و کلی را درک کند یا ببیند.

 ازنظر ظاهری تایتان مبارز 15 متر است و شاخصه آن بدن عضلانی و آرواره‌های بدون پوست و گوشت آن است.

در  حالی که همه نه تایتان می‌توانند خاطرات وارثان گذشته را دریافت کنند، اما تایتان حمله همچنین قادر به دریافت خاطرات وارثانی است که هنوز قدرت این  تایتان را دریافت نکرده‌اند. زیک یگر از این موضوع با عنوان «قدرت عبور از  زمان» یاد کرده است. این خاطرات به کاربران این تایتان امکان می‌دهد تا به جلو حرکت کنند و برای آزادی بجنگند. ارن کروگر قبل از تولدش خاطرات میکاسا  آکرمن و آرمین آرلرت را دریافت کرد، گرچه نمی‌دانست این خاطرات مربوط به چه  کسانی هستند. گریشا یگر نیز از محدودیت خون سلطنتی تایتان بنیان‌گذار  اطلاع داشت و آن را از طریق خاطرات آینده‌ی پسرش، ارن دریافت کرده بود.  گریشا همچنین رامبلینگ را دیده بود که با وحشت از زیک التماس می‌کرد که ارن  را متوقف کند. ارن با دیدن خاطرات پدرش آینده را دید که او به اقلیمی در  سرزمینی ناشناخته رسیده است. با این حال این خاطرات آینده همانند خاطرات  گذشته اغلب ناقص هستند: ارن نمی‌دانست که یمیر فریتز فقط از کسانی که خون  سلطنتی دارند اطاعت می‌کند.

 آنی لئون‌هارت Annie Leonhart (تایتان مونث): مانند تایتان بنیان‌گذار و تایتان جانور زیک، تایتان مؤنث از طریق قدرتی جیغ مانند تا حدی بر روی تایتان های خالص کنترل دارد. این  تایتان همانند تایتان جانور قادر است به وسیله فریاد زدن تایتان‌های خالص  را به سمت خود بکشاند و تایتان های خالص را به سمت خود جذب کند. آنی لئون‌هارت از این توانایی برای جمع کردن  تایتان‌ها در جزیره پارادایس و هدایت آن‌ها به سمت دیوارها استفاده کرد.

 اما این توانایی فراخوان نقاط ضعف خودش را دارد: نقطه ضعف این توانایی در این است که پس از رسیدن تایتان‌ها به محل تایتان ماده، آن‌ها شروع به خوردن آن می‌کنند. هنگامی تایتان ها به  تایتان مؤنث می‌رسند آنها به او حمله کرده و بدنش را از هم می‌درند که در  پی آن کاربر تایتان می‌تواند با استفاده از ابزار تحرک همه‌جانبه از خطر دوری کند. این تایتان همچنین به مقاومت و تحرک بالایش شناخته می‌شود و می‌تواند با  سخت کردن پوستش حملات خارجی را به خوبی دفع کند. آنی پس از فرار ناکام از  منطقه استوهس از ناحیه پشت گردن تایتان خارج شد و خود را در کریستالی سخت  شده محصور کرد تا از خودش محافظت کند.

 زیک یگر Zeke Yeager (تایتان جانور): برخلاف بیشتر تایتان‌ها که ظاهری «انسانی» دارند، تایتان جانور ه ظاهری شبیه حیوانات می‌گیرد و کمی بزرگ‌تر از سایر تایتان هاست و مشخصات جانوری از خود بروز می‌دهد که به استفاده‌کننده آن بستگی دارد. تایتان جانور توانایی‌هایی از خود نشان داده که در گوزن‌های شمالی،  پرندگان، گاومیش‌ها و گرگ‌ها و سایر جانوران دیده می‌شود. تایتان جانور دارای برخی  از ویژگی‌های حیوانی که بسته به حاملان آن ممکن است متفاوت باشد، مانند:  کَپی، پرنده، تمساح، الك، گاو، گرگ، مار، خرگوش، دایناسور،  بز و… اما تایتان زیک یگر شکلی شبیه میمون به خود گرفت و تایتان مربوط به تام کسیور  شبیه به یک بز بود، با این حال که فالکو گرایس گفته است که زمانی یک تایتان  جانور با بال نیز وجود داشته است.

 جالب آن است که مایع نخاعی زیک برای  تبدیل فالکو به یک تایتان مورداستفاده قرار گرفت که بعد از به ارث بردن  تایتان آرواره به او ظاهر و توانایی‌های شاهین مانندی مشابه تایتان جانور  داد.

 علاوه بر این، تایتان جانور زیک قابلیت شاخص پرتاب اشیا با دقت بالا و  قدرت تخریب قابل‌توجه را دارد. این مهارت را به‌خصوص می‌توان در نبرد  شیگانشینا مشاهده کرد که تقریباً تمامی نیروهای لشکر پیشرو توسط سنگ‌های  پرتاب‌شده توسط زیک کشته می‌شوند.
همچنین به دلیل خون اشرافی خود، تایتان زیک توانایی تبدیل مردم یمیر به تایتان ها را دارد.

 فالکو گرایس Falco Grice (تایتان آرواره): همان‌طور که از نامش پیداست، تایتان آرواره، آرواره‌هایی قدرتمند دارد که می‌تواند تقریباً هر چیزی را به‌آسانی از هم بدرد. تایتان  آرواره (Jaw Titan) یکی از نه تایتان است که می‌تواند با آرواره‌ها و  چنگال‌های قدرتمند خود تقریبا هر چیز را بشکافد.

 این تایتان که در در اختیار فالکو گرایس قرار دارد می‌تواند به‌اندازه‌ای سریع حرکت کند که سایر تایتان های هوشمند را غافلگیر کند و دشمنان زرهی را با  به دندان کشیدن آنها تکه‌تکه کند. این تایتان همچنین به خاطر  اندازه کوچکش به عنوان چابک‌ترین تایتان شناخته می‌شود. 

 بااین‌حال، آرواره در شکل‌های متفاوت ظاهر با توجه به کاربرانش ظاهر  می‌شود مانند یمیر که تنها دندان‌های برنده داشت در حالی که فالکو و مارسل  ماسک‌های سخت شده زرهی بر روی صورتشان داشتند که تقریباً ضدگلوله بودند.

 علاوه بر این، تایتان آرواره فالکو توانایی بال و دم درآوردن دارد که به آن اجازه پرواز و حمل افراد در پشت خود را می‌دهد

راینر براون Reiner Braun (تایتان زره پوش): ویژگی  بارز تایتان زرهی لایه‌ای همه-جانبه از روکشی سخت است که از بدن تایتان محافظت می‌کند. ازنظر  ظاهری، تایتان زرهی صفحات ضخیم و سخت شده در سرتاسر بدن خود دارد که   به‌عنوان یک دفاع طبیعی در برابر حملات خارجی مانند توپ، شمشیر و سایر  سلاح‌ها عمل می‌کنند.  با این حال، این زره محدودیت‌هایی هم دارد وتنها نقطه‌ضعف این تایتان به نظر می‌رسد پشت مفاصل آن است که فاقد صفحات محافظ هستند و قادر به محافظت از کاربر در برابر سلاح‌های قدرتمند مانند توپ‌های ضد تایتان نیروهای متحدین شرق-میانه نیست. این زره می‌تواند برای محافظت فیزیکی و  همچنین تهاجمی مورد استفاده قرار گیرد و در اثر ضربه به هر چیزی خسارت  زیادی وارد می‌کند.

 نقطه ضعف اصلی تایتان زرهی سرعت پایین آن است. این زره  به دلیل افزایش وزن، حرکت را محدود می‌کند و تایتان زرهی وقتی به طور کامل  زره‌پوش است تنها با سرعتی متوسط قادر به دویدن است. کاربر می‌تواند  قسمت‌هایی از زره را به منظور افزایش تحرک حذف کند، که در حالت سرعت آن به  شکل چشم‌گیری بالا می‌رود. نقطه ضعف دیگر که کمتر شناخته شده این است که  دارنده تایتان بنیادی می‌تواند زره این تایتان را به طور کامل از بین ببرد.  این موضوع تایتان زرهی را به شدت در معرض آسیب قرار می‌دهد. علاوه بر این، تایتان زرهی می‌تواند دستان و پاهایش را سخت کند و از این طریق پنجه‌های تیزی را شکل دهد.در حال حاضر، تایتان زرهی راینر براون 15 متر است و شباهتی نزدیک به فرم انسانی راینر دارد.
   آرمین آرلرت Armin Arlert (تایتان غول‌پیکر): تایتان  غول‌پیکر یا عظیم‌الجثه (Colossus Titan) یکی از نه تایتان و اولین  آنتاگونیست مجموعه حمله به تایتان است. این تایتان از نظر اندازه به شکل  باورنکردنی بزرگ است تایتان غول‌آسا همچنین توانایی منحصر به‌ فرد کنترل بخار پراکنده شده از  بدنش  را دارد که می‌تواند حملات نزدیک به خود را بسوزاند و دفع کند. کاربران تایتان غول‌آسا می‌توانند انرژی تولیدشده طی تبدیلشان را برای ایجاد اثرات مختلف کنترل کنند. مانند وقتی‌که برتولت به منطقه تراست حمله می‌کند و تبدیل او یک تندباد قدرتمند ایجاد می‌کند. در حال حاضر  این تایتان در اختیار آرمین آرلرت است.

 تایتان غول‌آسا می‌تواند ابر قارچی اتمی متشکل از خاک و آوار شکل دهد که  منجر به مرگ بسیاری از اعضای لشکر پیشرو در نبرد منطقه شیگانشینا شد.  علاوه بر این همان‌طور که از نامش پیداست تایتان غول‌آسا به‌اندازه  عظیم‌الجثه و قدرت فیزیکی خود شناخته می‌شود زیرا توانایی آن را دارد که دروازه بیرونی دیوار ماریا را با یک لگد در هم بکوبد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...