بازی فکری «بلوفه»

از {{model.count}}

مزرعه دار برتر شو!

  • تعداد نفرات: 2 تا ۶ نفر
  • رده سنی: 10 سال به بالا
  • مدت زمان اجرا بازی: 45 دقیقه
  • تولید کننده: زینگو
تعداد
نوع
160,000
120,000 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «بلوفه»، هدف بازی جمع‌آوری بیشترین حیوانات ارزشمند مزرعه برای به دست آوردن عنوان بهترین کشاورز منطقه است. شما   باید با فریب دادن و گمراه کردن رقیبان، بیشترین حیوانات را جمع‌آوری  کنید تا برنده‌ی بازی شوید. بازی ای سراسر بلوف، با دیگران تعامل کنید، حیوانات ارزشمند به دست آورید. یا کلاغ ها را به جانشان بیندازید. وگرنه همین بلاها سر خودتان می آید

تعداد نفرات
2 تا ۶ نفر
رده سنی
10 سال به بالا
مدت زمان اجرا بازی
45 دقیقه
تولید کننده
زینگو

در بازی فکری بلوفه مزرعه‌دار برتر شو!

داستان بازی

از  کارت‌های دست خود انتخاب کنید و به دیگران پیشنهاد دهید. اگر نقش‌تان را  خوب بازی کنید، حیوانات ارزشمندی به دست می‌آورید، یا کلاغ‌ها را به جان  دیگران می‌اندازید که مزرعه‌هاشان را خراب کنند؛ وگرنه همین بلاها سر  خودتان می‌آید.

هدف بازی

هدف بازی جمع‌آوری بیشترین حیوانات ارزشمند مزرعه برای به دست آوردن عنوان بهترین کشاورز منطقه است.

شما  باید با فریب دادن و گمراه کردن رقیبان، بیشترین حیوانات را جمع‌آوری کنید  تا برنده‌ی بازی شوید. ابتدا به تعداد دلخواه، از کارت‌های دست خود جدا  کرده و بدون نشان دادن آن‌ها، اعلام می‌کنید چه حیواناتی هستند.

نحوه بازی کردن

سپس  به یکی از بازیکنان حق انتخاب می‌دهید که تصمیم بگیرد آیا شما درست  گفته‌اید یا نه. اگر آن بازیکن درست بگوید، او کارت‌های حیوانات مزرعه‌ای  که بازی کرده‌اید را دریافت می‌کند، اما اگر اشتباه حدس بزند، شما کارت‌ها  را دریافت می‌کنید. هر بازیکنی که کارت‌های حیوانات مزرعه را برنده شود،  آن‌ها را به مجموعه‌ی خود اضافه می‌کند. اما از کلاغ‌ها بر حذر باشید، که  آفت مزرعه است و موجب کم‌شدن امتیازتان می‌شود!

پایان بازی

وقتی  بازیکنی آخرین کارت را از دسته‌ی وسط بازی بردارد، بازی بلافاصله تمام  می‌شود. این اتفاق ممکن است هنگام کارت برداشتن بازیکن اصلی پیش بیاید، یا  کارت برداشتن بازیکنی که از او دزدی شده و باید دستش را پُر کند! به هر  حال، حالا بازیکنان امتیاز شماری انجام می‌دهند تا برنده معلوم شود. اگر  بازیکنی در دست خود کلاغ داشته باشد، باید آن‌ها را به کارت‌های جلوی خود  برای امتیاز شماری اضافه کند. پس بهتر است قبل از دیر شدن، از شر آن‌ها  خلاص شوید. سایر کارت‌های دستتان از بازی خارج شده و در امتیاز شماری  محاسبه نمی‌شوند.

اجزا بازی

97 کارت حیوانات

15 کارت جایزه

13 توکن

راهنما بازی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...