پیست بازی ماشین هات ویلز «ست بازی کارواش با اختاپوس غول پیکر» GTT96

از {{model.count}}

Hot Wheels Car Wash Play Set with Hot Weels Giant Octopus GTT96

  • رده سنی: 4 سال به بالا
  • برند: Hot Wheels-Mattel
  • مشخصات جعبه محصول: 15.24 × 43.18 × 66.04 سانتیمتر 3.35 کیلوگرم
  • شماره مدل: GTT96MAT
تعداد
نوع
9,800,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

پیست بازی ماشین هات ویلز «ست بازی کارواش با اختاپوس غول پیکر، با مخازن آب بدون ریزش و 1 ماشین رنگی» پیست مسابقه جدید ماشین های هات ویلز، با پیست « کارواش با اختاپوس غول پیکر» لذت  طراحی و ساخت یک پیست مسابقه رو تجربه کنید. پیست و کیت های اسباب بازی ماشین‌های مسابقه کودکان و نوجوانان،  Hot Wheels از برندهای اسباب‌بازی آمریکایی Mattel است. پیست‌های  این مجموعه‌ها دارای لانچر هستند که به وسیله‌ی آن ماشین‌ها با سرعت پرتاب می‌شوند و حرکت می‌کنند. هدیه ماندگار برای آنان که دوستشان دارید.

رده سنی
4 سال به بالا
برند
Hot Wheels-Mattel
مشخصات جعبه محصول
15.24 × 43.18 × 66.04 سانتیمتر
3.35 کیلوگرم
شماره مدل
GTT96MAT

 یک مجموعه بازی مستقل عالی است که تا 4 فوت گسترش می یابد و دارای بازی خیره کننده مبتنی بر آب همراه با آشکار کننده رنگی است. 

 با خودرویی عرضه می شود که شگفتی های متعددی را برای بچه ها به ارمغان می آورد تا بارها و بارها از آن بازدید کنند!  اولین مخزن آب را با آب پر کنید، ماشین را به داخل بیندازید و آن را به اطراف بچرخانید تا آشکار شود: یک وسیله نقلیه با دکوی کاملاً شیرین! ماشین را از میان مجموعه عبور دهید - که شامل یک حلقه است - 

اجازه دهید آب اضافی تخلیه شود و در عین حال جزئیات فوق العاده ماشین را تحسین کنید. قبل از شستشوی نهایی، سر اختاپوس را با آب سرد پر کنید و ماشین را از طریق شاخک ها اسپری کنید تا یک دکو کاملا متفاوت دیگر را نشان دهید! 

برای تعویض آن از آب گرم استفاده کنید. ماشین را از داخل کارواش عبور دهید و بارها و بارها تکرار کنید تا ببینید بین دو تغییر رنگ آخر تغییر می کند! بچه ها عمل و تحول را دوست خواهند داشت. والدین از توانایی تا کردن آن از وسط برای ذخیره سازی فشرده لذت خواهند برد. رنگ ها و تزئینات ممکن است متفاوت باشد.

   مخزن آب جداگانه ویژگی های تغییر رنگ  را تسهیل می کند، و همچنین یک سطح شیب دار، حلقه و مسیر مارپیچ برای افزایش علاقه و بازی خود در حال دویدن را تسهیل می کند!

   غافلگیری را با آشکار شدن اولیه رنگ سبز آغاز کنید مخزن آب خود ایستاده را با آب پر کنید، ماشین را داخل آن قرار دهید، آن را با حرکت دایره ای حرکت دهید و ماشین را بیرون بکشید تا ظاهرش نمایان شود - چقدر عالی!     سر اختاپوس را با آب سرد پر کنید تا خودرو با کاوشگر آن اسپری شود و با پیشروی خودرو از داخل کیت، رنگ ها و جزئیات کاملاً متفاوتی را نشان می دهد! مخزن غوطه وری را با آب گرم پر کنید تا آن را به شکل قبلی خود بازگردانید و بارها و بارها این کار را تکرار کنید تا ماشین بین ظاهر تزئینی جابجا شود - حتی خنک تر!   

همانطور که ماشین در داخل کیت حرکت می کند، آب اضافی در داخل فنجان های تخلیه قابل جابجایی به دام می افتد تا تجربه ای سرگرم کننده و بدون نشت را ارائه دهد! این مجموعه همچنین برای ذخیره سازی آسان بدون اشغال فضای زیاد، به اندازه نصف می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...