اسباب بازی تعادلی «باز و جغدها»

از {{model.count}}

Mahli Hawk And Owls Family Game

  • رده سنی: 5 سال به بالا
  • تعداد بازیکن: ا تا 4 نفر
  • ابعاد جعبه محصول: 10.5 × 28 × 35.5 سانتیمتر
  • جنس: پلاستیک
تعداد
نوع
240,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی تعادلی خانوادگی «باز و جغدها»  بازی فکری باز و جغد ها ، «باز شجاع»‌ داستان ما ،‌در یک شب سرد  و طوفانی برای اینکه از باد و باران در امان بماند، به زیر شاخه‌های یک  درخت بزرگ پناه می‌برد. اما زمانی که طوفان به پایان می‌رسد و  «باز» قصد  برگشت به خانه می‌کند ، متوجه می‌شود که این درخت خانه‌ی جغدها است. از  طرفی جغدها هم که فکر می‌کنند «باز» قصد داشته تا لونه‌ی آنها را خراب کند،  از دست او عصبانی می‌شوند و نمی‌گذارند که باز پرواز کند و به خانه‌اش  برگردد. حالا شما در این بازی وظیفه دارید تا به  « باز شجاع » کمک کنید تا به شاخه‌های بالایی این درخت بزرگ برسد و به سمت  خانه‌اش پرواز کند.

رده سنی
5 سال به بالا
تعداد بازیکن
ا تا 4 نفر
ابعاد جعبه محصول
10.5 × 28 × 35.5 سانتیمتر
جنس
پلاستیک
تولید
ایران

این بازی شامل ۵ مهره‌ی جغد ، ۱ مهره باز ، یک تنه درخت ، صفحه برگ‌ها و راهنمای بازی می‌باشد. 

این بازی از نوع همکاریه ومی توانید به تنهایی یا همراه 2 تا 4 نفر از دوستان یا اعضای خانواده بازی کنید. این نکته یادتون نره که شما یک تیم نجات هستید و ماموریت شما این است که بدون اینکه به پرنده ها آسبیی برسه باز را به نوک درخت برسونید. اگر در حین این مأموریت پرنده ای از روی درخت بیافته ماموریت شکست خورده و دوباره باید شروع کنید.

مهره باز وزن بیشتری نسبت به جغد ها دارد. برای شروع بازی مهره ها را در طبقه اول صفحه بچینید حالا درخت را روی تنه آن قرار دهید. منتظر چی هستید؟! شروع کنید! باز به کمک ما نیاز داره...

چیدمان مهره ها 

 این بازی را می تونید با دو چیدمان بازی کنید

حالت اول: صفحه برگها از 7 طبقه تشکیل شده که برای شروع 5 مهره جغد  و 1 مهره باز را در طبقه اول صفحه برگ ها قرار دهید.

حالت دوم: 5 مهره جغد را در بیرونی ترین ردیف صفحه برگه و مهره باز را در طرف دیگر قرار دهید. بازی با این چیدمان چالش برانگیز تر از چیدمان قبلی است.

قوانین بازی:

هر بازیکن در نوبت خود، تنها یک مهره (جغد یا باز) را یک پله می تواند جا به جا کند و حواسش باید باشد که تعادل درخت به هم نخورد. زمانی مپکه باز به بالاترینر نقطه درخت برسد، بازی تمام است و همه برنده هستند.

نکته: هر زمان تعادل درخت به هم بخورد و پرنده ها پایین افتادند باید از اول بازی را شروع کنید.

نکته: دو بازیکن پشت سر هم نمی توانند مهره باز را حرکت دهند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...