بازی فکری «مزوپوتامیا»

از {{model.count}}

SILVER AND GOLD

  • زمان بازی: 30 تا 40 دقیقه
  • تعداد بازیکن: 2 تا 4 نفر
  • سن مناسب: 8 سال به بالا
  • تولید کننده: مزدیسنا
تعداد
نوع
250,000
212,500 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «مزوپوتامیا»، در این بازی سرزمین‌ میان دو رود دجله و فرات بین النهرین یا به فارسی همان «میان رودان» نامیده می شود. این سرزمین که به همراه نواحی پیرامونش محل ظهور کهن‌ترین تمدن‌ها و  ریشه‌ی بسیاری از فرهنگ‌ها و دانش‌های بشری است، به یونانی و لاتین «مزوپوتامیا»  نامیده می‌شد، مزوپوتامیا به سبب تمدن‌های کهن و باستانی خود مشهور است.  تمدن‌های سومر، اکد، بابل، آشور، کلدانی و تمدن‌های ایرانی مانند کاسی و عیلام و ماد، هریک در گوشه‌ای از این سرزمین رشد و تأثیر داشته‌اند و  در مقابل از آن تأثیر هم پذیرفته‌اند.

زمان بازی
30 تا 40 دقیقه
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
سن مناسب
8 سال به بالا
تولید کننده
مزدیسنا
پیچیدگی
ساده

در این بازی سرزمین‌ میان دو رود دجله و فرات بین النهرین یا به فارسی  همان «میان رودان» نامیده می شود. این سرزمین که به همراه نواحی پیرامونش  محل ظهور کهن‌ترین تمدن‌ها و  ریشه‌ی بسیاری از فرهنگ‌ها و دانش‌های بشری  است، به یونانی و لاتین «مزوپوتامیا»  نامیده می‌شد، مزوپوتامیا به سبب  تمدن‌های کهن و باستانی خود مشهور است.  تمدن‌های سومر، اکد، بابل، آشور،  کلدانی و تمدن‌های ایرانی مانند کاسی و عیلام و ماد، هریک در گوشه‌ای از  این سرزمین رشد و تأثیر داشته‌اند و  در مقابل از آن تأثیر هم پذیرفته‌اند.

298 روز پیش

این بازی بازی خیلی قشنگی بود

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...