بازی فکری «قطار چوبی مونته سوری»

از {{model.count}}

Play Wooden Toys Montessori Train 004

  • رده سنی: 3 الی 6 سال
  • جنس: چوب مرغوب با رنگ های گیاهی بی خطر
  • تعداد قطعات: 22 قطعه
  • سبک بازی: مهارتی
تعداد
نوع
320,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «قطار چوبی مونته سوری»، قطار اشکال مونته سوری یک بازی چوبی سرگرم کننده و آموزشی میباشد. در این  قطار واگن ها قابلیت جدا شدن از هم را دارند. همچنین این قطار چوبی جذاب  شامل 4  ستون هندسی و 16 قطعه رنگی می باشد.مرکز هر یک از قطعه های چوبی به  یک شکل هندسی متفاوت طراحی شده است کودک باید هر شکل را که مرکز میانی آن با میله ها هماهنگ است انتخاب کند و  آن قطعه را در جای مناسب خود قرار دهد این بازی کودک را با نام اشکال و رنگ های مختلف آشنا کرده و ارتباط میان  اشکال را درک می کند. علاوه بر جنبه آموزشی این قطار چوبی میتواند به عنوان  اسباب بازی سرگرم کننده برای فرزند شما به حساب آید . کودک میتواند به  حرکت دادن قطار و کشیدن آن ، با آن بازی کند و وارد دنیای جدید تخلیل و  داستان پردازی خود شود.

رده سنی
3 الی 6 سال
جنس
چوب مرغوب با رنگ های گیاهی بی خطر
تعداد قطعات
22 قطعه
سبک بازی
مهارتی

رویکرد آموزشی مونته سوری یکی از پرطرفدارترین روش های آموزشی به کودکان  در تمام دنیاست. بر طبق این رویکرد کودک با استفاده از بازی و استفاده از  حواس پنجگانه به کشف محیط پیرامون می پردازد. قطار چوبی پایه اشکال هندسی  یک بازی آموزشی بر طبق رویکرد آموزشی مونته سوری است که برای کودکان بالای  یک سال مناسب است.

قطار آموزش اشکال هندسی چوبی شامل یک لوکوموتیو پازلی به همراه دو واگن است  که روی هر واگن دوسری مختلف از شکل های هندسی قرار می گیرد. روی هر واگن  به ترتیب یک ستون، دو ستون، سه ستون و چهار ستون قرار گرفته که کودکان باید  شکل های دایره ،مستطیل، مثلث و مربع را داخل ستون های مربوط قرار دهند. از  این طریق کودکان هم با نام اشکال هندسی، هم با شکل آن ها و هم با شمارش  اعداد و رنگ ها آشنا می شوند.

قطار چوبی پایه اشکال هندسی کیفیت چوب خوب و رنگ های جذابی دارد و بازی  کردن با آن می تواند برای بچه ها جالب و هیجان انگیز و پر از فواید آموزشی  باشد.

هداف آموزشی:تقویت هوش

افزایش خلاقیت

تقویت انگشتان دست و دست ورزی

هماهنگی چشم و دست

تقویت حافظه و هوش دیداری

تقویت تخیل و داستان پردازی

رشد شخصیتی کودک

آموزش نظم و ترتیب

تحریک حس کنجکاوی


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...