لوت یا لوت!
بازی لوت یک بازی کارتی هیجان انگیز کارتی است که از دیگر بازی های جمع و جور راینر کنیتزیا  است و دو تا هشت بازیکن رو سرگرم میکنه. این بازی تنها از 78 عدد کارت تشکیل شده و تمام!


کارت های انواع مختلفی دارند اما به طور کلی دو نوع کارت داریم، کارت های کاروان که ابزار امتیاز گیری هستند و کارت های راهزن که بخش اصلی هستند و با اونها به سایر کاروان ها حمله میکنیم و خیلی خوش میگذره. خدا اون روز رو نیاره که مجبور بشید از ترس غارت رقبا به کاروان خودتون حمله کنید!


این بازی رو میشه از دو تا پنج نفر به صورت انفرادی و  چهار،شش یا هشت نفر به صورت تیمی بازی کنید.


نسخه فارسی این بازی توسط رومیز و مستفیل منتشر شده که تقریبا همه با بازی هاشون آشنا هستند و از کیفیت خوبشون با خبر هستند. این بازی  از هر نظر با کیفیت تولید شده  مانند سایر بازی های این گروه. تصویرسازی های نسخه فارسی این بازی توسط آقای نیما مجلسی انجام شده که نیازی به تعریف کردن نداره و خودتون میبینید که چه طنزی در تصاویر نهفته ست!


 تصویرسازی های نسخه اصلی این بازی رو میبینید که در چاپ اول هم تصاویر مانند نسخه فارسی جالب و طنز بودند اما در بازطراحی تصاویر نسخه دوم کمی جدی تر شده و کمی از حالت خنده دار خارج شده . نسخه اصلی مضمون دزدان دریایی  و غارت در دریا هست اما نسخه فارسی در بیابان داغ لوت و راهزنان بیابان  هست. این بازی در جمع های کوچک، میتونه یک بازی کوتاه و سرگرم کننده باشه، و در مهمانی ، حالت ۶ تا ۸ نفره، مخصوصا حالت تیمی، سراسر هیجان و خنده ست!


 امیدوارم این بازی رو تهیه کنید و لذت ببرید.


لینک خرید بازی لوت:

https://synapsi.ir/product-loot


خوشحال میشم اگر بازی رو تجربه کردید، بهتون بگید تجربه تون از بازی چطور بود؟
از روش انفرادی بیشتر لذت میبریدیا تیمی؟