پیکاسو

از {{model.count}}

SUNSET OVER WATER

  • تولید کننده: اران گیمیز
  • تعداد نفرات: 1 تا 4 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 20 دقیقه
  • رده سنی: 8 سال به بالا
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

آرتیست ها طی یک سفر ۶ روزه ی هنری در دل طبیعت با هم رقابت میکنند تا به شهرت برسند. درسته که آرتیستن ولی باید برای هر روزشون برنامه و استراتژی هم داشته باشن تا بهترین مناظر رو بکشن.

تولید کننده
اران گیمیز
تعداد نفرات
1 تا 4 نفر
مدت زمان اجرا بازی
20 دقیقه
رده سنی
8 سال به بالا

رقابت هنرمندان بر سر شهرت شما در نقش یک هنرمند، به طبیعت بکر سفر می کنید تا با کشیدن بهترین تابلو نقاشی ها به شهرت برسید. صبح زود بیدار شوید، در دل طبیعت قدم بزنید، منظره ی دلخواه خود را پیدا کنید و آن را بکشید. برای کسب شهرت برخی از تابلو نقاشی ها را بفروشید و تعداد دیگر را برای خود نگه دارید. پیکاسو نقاشی های زیادی از طبیعت را به سبک خاص خود کشیده است، از جمله تابلوی “چشم انداز ساحل مدیترانه” و “منظره ای با دو پیکر” و همچنین تابلو نقاشی هایی از طبیعت مالاگای اسپانیا که از نمای پنجره اتاق او بوده است.
اجزای بازی:
60 کارت منظره 30 کارت درآمد 32 کارت برنامه 7 کارت هدف روزانه 10 کارت حالت یک نفره 4 مهره آرتیست

راهنمای یکنفره:
پیکاسو در یک شب مهتابی، فرصت آن را پیدا می کند که به تنهایی به سفر قطر کند، ببخشید، به طبیعت سفر کند! خوشبختانه آن جا به کلبه های گردشگری دسترسی دارد که به کمک آن ها می تواند دیدنی ترین مناظر را پیدا کند. او به گردش می رود تا تابلو های زیادی بکشد و مشهور شود.

راهنمای 2 تا 4 نفره:
هدف بازی: در طول شش روز، هنرمندان برای کسب شهرت با گردش در مکان های زیبا به ترسیم مناظر می پردازند تا بعدا آن تابلو نقاشی ها را بفروشند. هر روز، هنرمندان یک کارت برنامه روزانه انتخاب می کنند، که باید طبق آن برنامه، در طبیعت سفر کنند و مناظر دلخواه خود را بکشند (به معنی برداشتن کارت منظره). در پایان روز، آن ها می توانند تابلوهایشان را بفروشند. (به معنی فروش کارت منظره و کسب کارت درآمد) هنرمندان می توانند هدف روزانه را نیز تحقق بخشند تا به شهرت بیشتری برسند.(کسب کارت هدف)
روند بازی: این بازی در 6 دور انجام می شود که هر دور، یک روز نامیده می شود. ابتدای هر روز با مرحله ی برنامه ریزی شروع می شود که همه ی هنرمندان همزمان با هم انجام می دهند، سپس مرحله ی سفر در طبیعت است که هر هنرمند در نوبتش به سفر می رود و با مرحله ی مرتب سازی، روز به پایان می رسد. پس از 6 روز، امتیازات (شهرت) هر هنرمند شمرده می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244