بازی فکری «آمون رع»

از {{model.count}}

Amun Ra Game

 • زمان بازی: 45 دقیقه
 • تعداد بازیکن: 2 تا 5 نفر
 • سن مناسب: +10 سال
 • ابعاد جعبه محصول: 5.5 × 20 × 20 سانتیمتر
تعداد
نوع
290,000
232,000 تومان
تخفیف
 • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

 بازی فکری هوپا «آمون رع»، آمون رع یک بازی استراتژی جذاب با ترکیب مکانیز‌های دوست داشتنی مانند حراج، بلوف زنی و مدیریت است. بازی شامل سه دور است و هر دور شامل چهار مرحله، در مرحله‌ی اول باید در یک حراجی ولایت‌های مورد نظرتان را به دست بیاورید. بقیه‌ی روند بازی به این بستگی دارد که کدام ولایت‌ها را به دست  آورده‌اید و چند سکه برایتان باقی مانده است. روی هر ولایت تعدادی هرم،  مزرعه، کاروان و آنخ وجود دارد. هرم‌ها به شما در کسب نشان افتخار کمک می‌کنند، مزرعه‌ها و کاروان‌ها به شما در کسب درآمد و آنخ در انتخاب بازیکن  شروع کننده دور بعد. پس قدرت تصمیم‌گیری خود را به کار بگیرید و بهترین  ولایت را با کمترین هزینه به دست بیاورید تا در پایان مسیر راحت تری برای  کسب افتخار داشته باشید.

زمان بازی
45 دقیقه
تعداد بازیکن
2 تا 5 نفر
سن مناسب
+10 سال
ابعاد جعبه محصول
5.5 × 20 × 20 سانتیمتر
تولید کننده
هوپا

والیان  مصر برای جلب رضایت ایزد حاصلخیزی (آمون) پیشکش‌هایی را به معبد آمون  می‌برند. آمون برکتی به رود نیل می‌بخشد که باعث افزایش رزق و روزی می‌شود و  زمین داران می‌توانند افتخار ساختن هرم‌های بیشتری را ولایت‌های تحت تملک  خود کسب کنند.

آمون رع نسخه‌ی ایرانی بازی Amun-Re: The Card Game  اثر طراح شناخته شده Reiner Knizia است. یک بازی در سبک مزایده و حراج و از  سری بازی‌های «بردگیم فرنگی»، با موضوعی در مورد مصر باستان. در این بازی  بازیکن‌ها در نقش والیان مصر، با منابعی که در دست دارند می‌توانند در  مزایده‌هایی شرکت کرده و ولایت‌هایی را به دست بیاورند. سپس با مدیریت درست  منابع باید کسب درآمد کرده و در ولایت‌های خود اهرامی جدید بنا کنند. در  نهایت هر بازیکن با توجه به تعداد اهرام ساخته شده در ولایت‌های خود افتخار  کسب می‌کند.

نکات کلیدی

 • شانس در این بازی تقریبا بی تاثیر است.
 • پیروزی در این بازی به داشتن استراتژی درست بستگی دارد.
 • این بازی به نسبت بازی‌های دیگری که سبک حراج و مزایده دارند، آسان‌تر و پویا تر است.
 • به دلیل قطعی نشدن برنده بازی تا پایان آخرین دور، انگیزه‌ی برد تا انتهای بازی بین همه‌ی بازیکنان برابر است.
 • روند  بازی سریع است و هر دور آن زود پایان میابد و فاصله‌ی کوتاهی بین نوبت هر  بازیکن با بازیکن بعدی وجود دارد که از سر رفتن حوصله جلوگیری می‌کند.

In  the game of  “Amun-RE”, you play the role of a governor of ancient  Egypt. You have to participate in auctions with fellow governors and use  your intelligence and capital to concur and control various regional  provinces. You also bring offerings to the “Amun-RE”, goddess of  fertility, in the temple of Amun, so she will bestow her grace on you.  This will enable you to expand your wealth.

Your  task is to build more pyramids in the provinces which you have  conquered. They will bring you honor. And in the end, the most honored  governor will win the game!

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...