بازی فکری «توسعه کاتان: دریانوردان»

از {{model.count}}

Catan: Seafarers

  • زمان بازی: 60 دقیقه
  • تعداد بازیکن: 2 تا 4 نفر
  • سن مناسب: +12 سال
  • پیچیدگی: سبک
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «توسعه کاتان: دریانوردان»، توسعه دریانوران بازی مهاجران کاتان: توسعه‌ی Seafarers برای بازی فکری Catan طراحی شده است، که در آن بازیکنان  می‌توانند مسیرهای دریایی بسازند، که بسیار مشابه با مسیرهای جاده‌ای در  نسخه‌ی اصلی بازی است. علاوه بر این، در این بازی رومیزی، روش‌های مختلفی  برای بازی با شش‌ضلعی‌های دریایی در نظر گرفته شده است.

زمان بازی
60 دقیقه
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
سن مناسب
+12 سال
پیچیدگی
سبک
تولید کننده
گیم باکس

بازی فکری کاتان: دریانوردان Catan: Seafarers

 نسخه‌ی آمریکایی (Mayfair) این بوردگیم، باید حتما در کنار نسخه‌ی اصلی آمریکاییِ بازی استفاده شود؛ به همین ترتیب، نسخه‌ی آلمانی (Kosmos) این بوردگیم نیز، باید برای نسخه‌ی اصلی آلمانیِ بازی استفاده شود. دلیل این مورد، تفاوت اجزا و محتویات بازی است. علاوه بر این، نسخه‌ (Edition) های بسیاری برای این بازی موجود است. نسخه‌ی شماره‌ی ۵، جدیدترین نسخه است. نسخه‌های مختلف بسته‌ی الحاقی باید در کنار نسخه‌ی متناسب با بازی اصلی استفاده شود، در غیر این صورت، خرید بسته‌ی Adapter الزامی است.

به دریانوردی ، ماجراجویی و تجارت بپردازید.
در کانات دریانوردان ، شما کنترل گروهی از دریانوردان ماجراجو را بر عهده دارید که به دل جزایر ناشناخته ی کاتان می روند. در هر بازی به دریا ها و جزایر جدیدی سفر خواهید کرد. حتی ممکن است جزایر پر از طلا را کشف کنید.
هر بازی بسیار منحصر به فرد و سرگرم کننده خواهد بود . تکرار پذیری بالایی دارد.

توسعه‌ی Seafarers از بازی فکری Catan از بازی‌های سبک خانوادگی (Family) و استراتژیک (Strategic) است. از جمله مکانیزم‌های اصلی این بوردگیم (Board Game) می‌توان به Dice Rolling، Hand Management، و Trading اشاره کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...