بازی فکری «بابابو»

از {{model.count}}

Bababo

  • تولید کننده: هوپا
  • تعداد نفرات: 1 تا 6 نفر
  • رده سنی: 3 سال به بالا
  • مدت زمان اجرا بازی: 20 دقیقه
تعداد
نوع
270,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «بابابو»، به نظر شما «بابابو» می‌تواند تمام نوه‌هایش را روی صندلی‌اش جمع کند؟ یا  نوه‌های شیطون، بابابو و صندلی‌اش را چپه می‌کنند؟ به بابابو و نوه‌هایش  کمک کنید تا همگی جای خوب و مطمئنی روی صندلی بابابو پیدا کنند. در این  بازی تعادلی، بازیکنان به نوبت نوه‌های تپلِ بابابو را روی صندلی او قرار  می‌دهند تا بابابو برایشان کتاب بخواند. اما با این‌کار صندلی بابابو به چپ  و راست تاب می‌خورد. هر بازیکنی که باعث کله پا شدن بابابو و نوه‌هایش  بشود بازنده‌ی بازی است.

تولید کننده
هوپا
تعداد نفرات
1 تا 6 نفر
رده سنی
3 سال به بالا
مدت زمان اجرا بازی
20 دقیقه

بازي  فکري تعادلي بابابو یک بازی دوست‌داشتنی و جذاب تعادلی برای 1 تا 6 نفر و  مناسب سن 3 سال به بالا است. به نظر شما «بابابو» می‌تواند تمام نوه‌هایش  را روی صندلی‌اش جمع کند؟ یا نوه‌های بازیگوش، بابابو و صندلی‌ را  چپ می‌کنند؟ به نوه‌های بابابو کمک کنید تا همگی جای خوب و مطمئنی روی  صندلی پیدا کنند. نوه‌های بابابو را روی صندلی پدربزگ بنشانید و دقت کنید  که نوه‌ها، پدربزرگ را از روی صندلی نیندازند! بازیکنان به نوبت باید  هرکدام یکی از نوه‌های بانمک بابابو را روی صندلی قرار دهند تا بابابو  برایشان کتاب بخواند.

بازیکنی  که باعث انداختن بابابو و نوه‌هایش بشود، بازنده‌ی بازی است. این بازی را 1  تا 6 بازیکن می‌توانند انجام دهند. تقویت تصمیم‌گیری کوتاه‌مدت بازیکنان و  چالش توانایی حفظ تعادل و مهارت تمرکز، از ویژگی‌های این بازی است. بابابو  محصول سال 2014 انستیتو‌ی پژوهش و طراحی  Houpa است و بر اساس ایده‌ی بازی Coocoo the rocking clown طراحی  شده است. این بازی را تا 6 بازیکن می‌توانند با هم انجام دهند، تعداد  بیشتر بازیکن‌ها منجر به افزایش هیجان و حساسیت بازی می‌شود. در عین این‌که  انجام بازی به صورت یک نفره هم تجربه‌ی کاملا متفاوتی است و بر ویژگی  تمرکزی آن تاکید بیشتری می‌شود.

نشر هوپا (هدایت و پرورش اندیشه)، بر این باور است که خلاقیت آموختنی است!

با طراحی و تولید بازی های فکری از سال ۱۳۹۰ تا کنون، هوپا همواره با بازی‌های متنوع خود، هیجان، سرگرمی و خلاقیت را عرضه کرده است. از بازی‌هایی کاملا مبتنی بر خلاقیت و داستانگویی مانند استوژیت، تا بازی‌های هیجانی مانند پاتک و بازی های فکری و مهارتی مانند دالیز!

دیدگاه ما در طراحی بازی فکری در چند کلمه خلاصه می شود: ساده برای تمام خانواده! ما بازی‌هایی را منتشر می‌کنیم که کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را کنار یکدیگر جمع کند و برای تمامی نسل‌ها جذاب و سرگرم کننده باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244