فیگور انیمه ست 6 تایی دث نت «دفترچه مرگ»

از {{model.count}}

Anime Series 6 Piece/Set Anime Death Note Figures

  • ارتفاع: حدود 15 سانتیمتر
  • قابلیت: ثابت همراه با پایه
  • بسته بندی: بدون جعبه سلفونی
  • رده سنی: نوجوان و بزرگسال
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

مدل اسباب بازی کلکسیونی انیمه فیگور دث نت «دفترچه مرگ» از جنس پلاستیک فشرده، برای طرفداران فیگور انیمه دث نت «دفترچه مرگ»، این فیگور های اسباب‌ بازی، ظاهری زنده دارند و انتخاب خوبی برای ارائه و هدیه دادن به نوجوانان و دوستداران فیگور دث نت «دفترچه مرگ» هستند. این فیگور های اسباب‌ بازی با طراحی زیبا و ساختاری خوب و عالی، مقاوم در برابر سایش، سقوط و رنگ پریدگی هستند و برای مدت طولانی قابل استفاده می باشند. بازی با فیگور ها معمولا جذابیت زیادی برای کودکان و نوجوانان و حتی جوانان دارد. آنها را به دنیای خیال برده و با داستان سازی در ذهنشان مهارتهای ذهنی متنوعی را در خود تقویت می کنند و با قرارگرفتن در نقش قهرمانان داستانها عزت نفس و حس خوبشان نسبت به خودشان تقویت می گردد.

ارتفاع
حدود 15 سانتیمتر
قابلیت
ثابت همراه با پایه
بسته بندی
بدون جعبه سلفونی
رده سنی
نوجوان و بزرگسال
جنس
پلاستیک فشرده
وزن
حدود 250 گرم

مجموعه مانگای دفتر مرگ از شخصیت‌های مختلفی تشکیل شده‌است که توسط تسوگومی اوبا نوشته و تاکه‌شی اوباتا طراحی شده‌است. در مجموعه داستانی دفتر مرگ، تسوگومی اوبا دنیایی ویژه را ایجاد کرده‌است و  در آن دفتری به نام دفتر مرگ وجود دارد که با نوشتن اسامی درون آن در  صورتی که نحوه مرگ مشخص نشود، فرد بر اثر حمله قلبی از دنیا می‌رود.

این داستان پسری جوان به نام لایت یاگامی را دنبال می‌کند که دفتر مرگ را برای اولین بار پیدا کرده و با آن در فکر  پاکسازی دنیا از انسان‌هایی است که برای زندگی در جامعه‌ای آرمانی مناسب نیستند. یک تیم حرفه‌ای برای دستگیری این قاتل مرموز (لایت یاگامی) وارد عمل می‌شوند که در این مدت شخصیت‌های بسیاری وارد داستان می‌شوند. لایت در نهایت گرفتار می‌شود.

نویسنده شخصیت‌های داستان خود را به وضوح کامل نشان داده‌است طوری‌که به گفته خود او «به نظر می‌رسد واقعی هستند، اما نمی‌توانند در دنیای واقعی وجود داشته باشند». به دلیل این واقعیت است که بیشتر شخصیت‌ها مجرمان یا قربانیان بودند. لایت یاگامی به عنوان شخصیت اصلی و مرگبارترین آنان بود. شخصیت برخی از کاراکترها در بین مانگا، انیمه و فیلم تلویزیونی متفاوت است.

شخصیت‌های اصلی

لایت یاگامی (夜神 月 Yagami Raito؟) خسته و ناراضی از عدالت موجود در ژاپن است. هنگامی که او متوجه دفترچه مرگ می‌شود، در پی ایجاد یک جهان خالی از  جنایت قدم می‌گذارد؛ تا به عنوان «خدا» بر آن حکومت کند. نام مستعار او،  کیرا (キ ラ)، از کلمه قاتل انگلیسی (Killer) مشتق شده‌است. او به سرعت محبوب  شده و توجه پلیس ژاپن و ال را جلب می‌کند.

ال (L)، معروف به ال، بزرگ‌ترین کارآگاه جهان است. او وظیفه ردیابی و دستگیر کردن  کیرا را بر عهده می‌گیرد. از خصوصیات ال این است که فقط در ملأ عام کفش  می‌پوشد. ظاهر ژولیده و بازی کردن مداوم با غذاهایش که معمولاً از شکلات یا  میوه تشکیل می‌شود باعث می‌شود که مردم نسبت به موقعیت ال شک کنند. او در  تنهایی زندگی می‌کند و تنها رئیس او واتاری می‌تواند مستقیماً با او تماس  بگیرد. ال مشکوک می‌شود که لایت همان کیرا است، اما نمی‌تواند بدگمانی خود  را تأیید کند، هر چند که حق با اوست.

ریوک (Ryuk): شینیگامی (فرشته مرگ) صاحب دفترچه لایت یک شینیگامی است که پس از خسته شدن از قلمروی شینیگامی، به طور غیرمستقیم یک دفتر مرگ را در اختیار لایت یاگامی گذاشت. او در اقدامی برای سرگرمی خودش یک دفتر مرگ دوم را دزدید و آن را  به دنیای انسانی انداخت تا کسی آن را پیدا کند. این دفترچه توسط لایت پیدا  شد و لایت از آن برای پاکسازی دنیا از پلیدی و برقراری عدالت استفاده کرد،  موضوعی که برای سرگرم شدن ریوک رضایت‌بخش بود.

نیئر: نیت ریور (Nate River)، معروف به N، در یتیم خانه وامی بزرگ شد. استاد او بزرگترین کارآگاه دنیا یعنی ال بود که بعد از او،وی جانشینش شد و موفق ب حل پرونده کیرا شد.بین او و ملو رقابت وجود داشت اما آن دو با کمک هم موفق به حل پرونده کیرا شدند.نیئر به لایت یاگامی مشکوک شد که او کیراست و با نقشه ای بی نظیر، دست لایت را در ۲۸ ژانویه  ۲۰۱۳ برای هم رو کرد. نیئر هم مثل ال مینشیند و اغلب رفتار های کودکانه ای  از خود به نمایش میگذارد و با ربات ها و اسباب بازی هایش مشغول بازی است.او  حل پازل را هم انجام میداد. 

رِم (レム Remu) شینیگامی است که دفتر مرگ را در اختیار میسا قرار داده بود. رم نیز همانند  ریوک، دارای دو دفتر مرگ است؛ اگرچه او دفتر خود را توسط حیله بدست  نیاورده بود. شینیگامی به نام جلیوس، پس از اینکه عاشق میسا شده بود، عمداً  فردی را که قصد جان میسا را کرده بود به قتل رساند و از آنجایی که او  آگاهانه از دفتر مرگ خود برای گرفتن زندگی انسانی استفاده کرده بود (نقض  قانون شینیگامی) به خاکستر تبدیل گشت و تنها دفتر مرگ خود را باقی گذاشت.  رم که تحت تأثیر کار او قرار گرفته بود، دفتر مرگ جلیوس را به میسا تحویل  داد. ظاهر او به‌طور کلی به شکل اسکلت، همراه با بازوهایی بلند شبیه به طناب نخاعی و پوستی مانند استخوان است. در حالی که همه چیز در دنیای انسان‌ها برای  ریوک به منزله سرگرمی می‌ماند، رم تقریباً نقطه مقابل او بود. رم بسیاری از  انسان‌ها را با دید تحقیر نگاه می‌کرد و شینیگامی‌ها را به عنوان نژاد برتر و تکامل یافته برمی‌شمرد. حال آنکه ریوک به موفقیت یا شکست لایت حس دوسوگرایی داشت، رم مرتباً به میسا کمک می‌کرد و عشق جلیوس نسبت به او را به ارث برده بود.

میسا آمانه (Misa Amane)   یک مدل و حامی کیرا است که سرانجام تبدیل به دومین کیرا شد. او بعد از دستیابی به یک دفتر مرگ به دنبال کیرا رفت تا از کیرا برای کشتن مردی که خانواده‌ی او را کشته بود  تشکر کند و پیشنهاد کمک به کیرا را مطرح کند. میسا که طی معامله‌ای به چشمان شینیگامی دست پیدا کرده بود قادر به تشخیص هویت کیرا یعنی لایت یاگامی شد. بعد از دیدار با لایت، او تصمیم گرفت تا زندی خود را برای کمک کردن به او اختصاص دهد، و از این رو ماموریت یافت تا نام واقعی ال را با چشمانش کشف کند.

 اکشن فیگور یک عروسک با شخصیت قابل تنظیم است که معمولاً از پلاستیک  ساخته می‌شود و اغلب بر اساس شخصیت‌های یک  فیلم، کتاب طنز، نظامی، بازی  ویدیویی یا برنامه تلویزیونی ساخته می‌شود.  اصطلاح «اکشن فیگور» برای  اولین بار توسط  Hasbro در سال ۱۹۶۴ ابداع شد. اکشن فیگورها برخلاف عموم  عروسک‌ها، بیشتر مورد استقبال پسربچه‌ها و بزرگسالان قرار می‌گیرند.

 تنوع  فیگورها به قدری زیاد است که دیگر  برای داشتن یکی از آن‌ها مسئله‌ی جنسیت  دختر و پسر مطرح نیست. فیگورها  ابعاد مختلفی دارند و به دو دسته ثابت یا  مفصلی طبقه بندی می شوند. همچنین  برای سن و سال خاصی ساخته نمی‌شوند و  می‌توان آن‌ها را هم نوعی اسباب‌بازی برای کودکان به حساب آورد و هم به  عنوان یک استند دکوری روی میز یا کتابخانه برای دکور اتاق یا آرشیو کلکسیون  بزرگسالان استفاده کرد. این محصولات عمدتاً توسط کلکسیونرها یا برای  جمع‌آوری کلکسیون تهیه می‌شوند. در حالت کلکسیونی اکشن فیگور برای نمایش و  حالت دکوری استفاده می شود.

 بازی با فیگور ها معمولا جذابیت زیادی  برای کودکان و نوجوانان و حتی جوانان دارد. آنها را به دنیای خیال برده و  با داستان سازی در ذهنشان مهارتهای ذهنی متنوعی را در خود تقویت می کنند و  با قرارگرفتن در نقش قهرمانان داستانها عزت نفس و حس خوبشان نسبت به خودشان  تقویت می گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244