فیگور «سوپر سایان سان گوکو»

از {{model.count}}

Dragon Ball Z - Super Saiyan Son Goku Figure

  • ارتفاع: حدود 28 سانتیمتر
  • قابلیت: ثابت همراه با پایه
  • بسته بندی: جعبه دار
  • رده سنی: نوجوان و بزرگسال
تعداد
نوع
2,790,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

عروسک کلکسیونی فیگور دراگون بال زد «سوپر سایان سان گوکو» از جنس پلاستیک فشرده مرغوب، برای طرفداران فیگور «سان گو کو»  این فیگور های اسباب‌ بازی، انتخاب خوبی برای ارائه و  هدیه دادن به نوجوانان و دوستداران فیگور «سان گو کو» هستند. این فیگور های اسباب‌ بازی با طراحی زیبا و ساختاری خوب و عالی، مقاوم در  برابر سایش، سقوط و رنگ پریدگی هستند و برای مدت طولانی قابل استفاده می  باشند. بازی با فیگور ها معمولا جذابیت زیادی برای کودکان و نوجوانان و حتی جوانان دارد. آنها را به دنیای خیال برده و با داستان سازی در ذهنشان  مهارتهای ذهنی متنوعی را در خود تقویت می کنند و با قرارگرفتن در نقش  قهرمانان داستانها عزت نفس و حس خوبشان نسبت به خودشان تقویت می گردد.

ارتفاع
حدود 28 سانتیمتر
قابلیت
ثابت همراه با پایه
بسته بندی
جعبه دار
رده سنی
نوجوان و بزرگسال
جنس
پلاستیک فشرده

دراگون بال (به انگلیسی : Dragon Ball ) مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی است که توسط استودیو توئی انیمیشن توسعه یافته است و اقتباسی از ۱۹۴ فصل نخست مجموعه مانگایی به همین نام اثر آکیرا توریاما به شمار می‌رود که بین سال‌های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۵ در هفته‌نامه شونن جامپ به چاپ می‌رسید. این مجموعه به تعداد ۱۵۳ قسمت از ۲۶ فوریه ۱۹۸۶ تا ۱۹ آوریل ۱۹۸۹ در شبکهٔ فوجی تلویژن پخش می‌شد. دنباله‌ای بر این مجموعه با عنوان دراگون بال زد که بر اساس ۳۲۵ فصل باقی‌مانده نسخه مانگا ساخته شده و بین سال‌های ۱۹۸۹  تا ۱۹۹۶ پخش شد. این انیمه سری های مختلفی دارد  اما دنباله ی که بیش از  همه معتبر است، دراگون بال سوپر است.

داستان

این مجموعه با پسری جوان دم میمون نما به نام سان گوکو آغاز می شود که با یک دختر نوجوان به نام بولما آشنا می شود.
آنها با هم به یک ماجراجویی می روند تا هفت گوی سری اژدها ( دراگون بال )  را پیدا کنند ، که توانایی احضار اژدها قدرتمندی به نام شنرون را دارند ،  که می تواند بزرگترین آرزوی هر کسی که را بر آورده کند.
این سفر منجر به رویارویی با خوکی در حال تغییر شکل به نام اوولونگ ، و  همچنین یک راهزن صحرایی به نام یامچا و همراهش پوار می شود که بعدا متحد می  شوند.
چی چی ، که سان گوکو ناآگاهانه موافقت ازدواج با او را می کند.
و امپراتور پیلاف ، یک جِن آبی که به دنبال گوی اژدها برای تحقق آرزوی خود برای فرمانروایی جهان است.
 بعد از اینکه اوولونگ پیلاف را از استفاده از گوی های اژدها با آرزوی  داشتن یک جفت شورت متوقف کرد ، سان گوکو تحت آموزش های تمرینات سختی زیر  نظر استاد روشی قرار گرفت تا بتواند در ( مسابقات تتکایچی بودوکای ، "قوی  ترین زیر آسمان مسابقات هنرهای رزمی") که قدرتمندترین مبارز جهان را به خود  جلب کند.
 یک راهبی به نام کریلین شریک آموزش و رقیب او می شود ، اما آنها به زودی  تبدیل به بهترین دوستان می شوند. بعد از مسابقات ، سان گوکو به تنهایی  اقدام به بازیابی گوی های اژدها می کند که پدربزرگ مرحومش او را ترک کرده و  با یک سازمان تروریستی معروف به ارتش نوار قرمز می شود ، که رهبر آن ،  فرمانده قرمز، می خواهد گوی های اژدها را جمع کند تا بتواند از آن استفاده  کند قدش بلندتر شود. او تقریباً به تنهایی ارتش را شکست داد ، از جمله قاتل  استخدام شده آنها مزدور تائو ، که او در ابتدا ازش شکست خورد اما پس از  آموزش تحت نظر زاهد کارین ، به راحتی او را شکست می دهد.

همه آنها سه سال بعد در مسابقات تتکایچی بودوکای متحد می شوند و با  رقیب استاد روشی و برادر تائو ، استاد شن ، و شاگردانش تین شن هان و چایتزو  دیدار می کنند ، که قول می دهند انتقام دقیقی از مرگ ظاهری تائو به دست  سان گوکو بگیرند.
کریلین پس از مسابقات به قتل می رسد و سان گوکو  پیگیری می کند و توسط قاتل او ، پادشاه پیکولو شکست می خورد.  سامورایی چاقی به نام یاجروبی سان گوکو را به سوی کارین می برد ، جایی که  وی بهبودی و تقویت نیرو را دریافت می کند. در همین حال ، پادشاه پیکولو  استاد روشی و چایتزو را به قتل می رساند و از گوی های اژدها استفاده می کند  تا قبل از از بین بردن شنرون ، جوانی ابدی به خود ببخشد که نتیجه آن  نابودی گوی های اژدها است. چنان که  پادشاه پیکولو آماده نابودی شهر غربی  به عنوان نمایش نیرویش است ، تین شن هان می رود تا با او مقابله کند ، اما  شکست خورده و تقریباً کشته می شود. سان گوکو به موقع می رسد تا تین را نجات  دهد و سپس با ایجاد کردن سوراخی در قفسه سینه ، پادشاه پیکولو را به قتل  می رساند. با این حال ، درست قبل از مرگ او ، پیکولو فرزند آخر خود پیکولو  جونیور را احضار می کند. کارین به سان گوکو اطلاع می دهد که کامی ، خالق اصلی گوی های اژدها ، ممکن  است بتواند شنرون را بازیابی کند تا سان گوکو بتواند آرزو کند دوستان کشته  شده خود را به زندگی بازگرداند ، که او این کار را انجام می دهد. او همچنین  برای مدت سه سال تحت نظر کامی تمرین کند ، او پس از سه سال دوباره (برای  بار دیگر) با دوستان خود در مسابقات تتکایچی می پیوندد ، و همچنین چی چی  نوجوان و دوباره مزدور تائو (دوبازه احیا شده) دیدار می کند. پیکولو جونیور همچنین برای انتقام مرگ پدرش وارد مسابقات می شود‌ که منجر  به نبرد نهایی بین او و سان گوکو شد. پس از آنکه سان گوکو به سختی برنده مسابقه مبازه باپیکولو جونیور می شود ،  او با چی چی محل مسابقه را ترک کرده  و با او  ازدواج می کنند، که منجر به  رویدادهای دراگون بال زد  می شود.

دراگون بال زد (ژاپنی: ドラゴンボールZ هپبورن: Doragon Bōru Zetto؟) یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی است که توسط استودیو توئی انیمیشن توسعه یافته است. دراگون بال زد دنباله‌ای بر انیمه دراگون بال به‌شمار می‌رود و اقتباسی از ۱۵ فصل نهایی از ۵۰ فصل اصلی مجموعه مانگا دراگون بال اثر آکیرا توریاما محسوب می‌شود که بین سال‌های ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۵ در هفته‌نامه شونن جامپ به چاپ می‌رسید. این مجموعه برای اولین بار از ۱۹ آوریل ۱۹۸۹ تا ۳۱ ژانویه ۱۹۹۶ در شبکهٔ فوجی تلویژن پخش می‌شد.

شخصیت ها

گوکو: یک جوان  قدرتمند که توانایی‌های فوق‌العاده‌ای دارد، او از نژاد سایان‌ها است و  قدرتش با افزایش انرژی که از شکستن حدود خودش به دست می‌آورد.

وجیتا: یک سایان دیگر که از همراهان و دوستان صمیمی گوکو است. وجیتا نیز دارای  توانایی‌های فوق‌العاده‌ای است و از قدرت برتری برای مبارزه استفاده  می‌کند.

بولما: یک دختر جوان با توانایی‌های خارق‌العاده که می‌تواند اشیاء را با ذهن خود حرکت دهد و حتی پرواز کند.

پیکولو: یک نماینده از نژاد نامکی که دارای توانایی‌های شگفت‌انگیزی مانند ایجاد بمب‌های انرژی و تکنیک‌های مبارزه‌ای قدرتمند است.

کریلین: یک مبارز حرفه‌ای و دوست صمیمی گوکو که از تکنیک‌های مبارزه‌ای متنوعی استفاده می‌کند.

چیچی: یک دختر کوچک با توانایی‌های فوق‌العاده که از جمله توانایی تشخیص انرژی و تله‌پاتی استفاده می‌کند.

فریزا: یکی از دشمنان قدرتمند گوکو که از توانایی‌های فراوانی مانند تبدیل به فرم‌های مختلف و استفاده از انرژی کیوشین استفاده می‌کند.

 اکشن فیگور یک عروسک با شخصیت قابل تنظیم است که معمولاً از پلاستیک  ساخته می‌شود و اغلب بر اساس شخصیت‌های یک  فیلم، کتاب طنز، نظامی، بازی  ویدیویی یا برنامه تلویزیونی ساخته می‌شود.  اصطلاح «اکشن فیگور» برای  اولین بار توسط  Hasbro در سال ۱۹۶۴ ابداع شد. اکشن فیگورها برخلاف عموم  عروسک‌ها، بیشتر مورد استقبال پسربچه‌ها و بزرگسالان قرار می‌گیرند.

 تنوع  فیگورها به قدری زیاد است که دیگر  برای داشتن یکی از آن‌ها مسئله‌ی جنسیت  دختر و پسر مطرح نیست. فیگورها  ابعاد مختلفی دارند و به دو دسته ثابت یا  مفصلی طبقه بندی می شوند. همچنین  برای سن و سال خاصی ساخته نمی‌شوند و  می‌توان آن‌ها را هم نوعی اسباب‌بازی برای کودکان به حساب آورد و هم به  عنوان یک استند دکوری روی میز یا کتابخانه برای دکور اتاق یا آرشیو کلکسیون  بزرگسالان استفاده کرد. این محصولات عمدتاً توسط کلکسیونرها یا برای  جمع‌آوری کلکسیون تهیه می‌شوند. در حالت کلکسیونی اکشن فیگور برای نمایش و  حالت دکوری استفاده می شود.

 بازی با فیگور ها معمولا جذابیت زیادی  برای کودکان و نوجوانان و حتی جوانان دارد. آنها را به دنیای خیال برده و  با داستان سازی در ذهنشان مهارتهای ذهنی متنوعی را در خود تقویت می کنند و  با قرارگرفتن در نقش قهرمانان داستانها عزت نفس و حس خوبشان نسبت به خودشان  تقویت می گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...