فیگور قهرمان دیزنی «لویی»

از {{model.count}}

Herocross Disney 011 Louie Figure

  • ارتفاع: حدود 18 سانتیمتر
  • بسته بندی: جعبه دار، اورجینال دارای هولوگرام
  • ابعاد جعبه محصول: 20 × 13 × 10 سانتیمتر
  • برند: Herocross
تعداد
نوع
1,380,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

 فیگور اورجینال مدل فیگور کلکسیونی از سری شخصیت های قهرمانان دیزنی «لویی Herocross Disney 011 Louie» از  جنس پلاستیک فشرده، برای طرفداران فیگور «لویی»، این فیگور های اسباب‌ بازی، ظاهری زنده دارند و انتخاب خوبی برای  ارائه و هدیه دادن به نوجوانان و دوستداران فیگور «لویی» هستند. این فیگور های اسباب‌ بازی با طراحی زیبا و ساختاری  خوب و عالی، مقاوم در برابر سایش، سقوط و رنگ پریدگی هستند و برای مدت طولانی قابل استفاده می باشند. بازی با فیگور ها معمولا جذابیت زیادی برای  کودکان و نوجوانان و حتی جوانان دارد. آنها را به دنیای خیال برده و با  داستان سازی در ذهنشان مهارتهای ذهنی متنوعی را در خود تقویت می کنند و با  قرارگرفتن در نقش قهرمانان داستانها عزت نفس و حس خوبشان نسبت به خودشان  تقویت می گردد. رنگ محصول به دلیل تفاوت در دوربین تصویر برداری و نمایشگرها ممکن است با محصول اصلی کمی متفاوت باشد.

ارتفاع
حدود 18 سانتیمتر
بسته بندی
جعبه دار، اورجینال دارای هولوگرام
ابعاد جعبه محصول
20 × 13 × 10 سانتیمتر
برند
Herocross
جنس
PVC پلیمر
رده سنی
همه سنین

فیگور یک عروسک با شخصیت قابل تنظیم است که معمولاً از پلاستیک ساخته  می‌شود و اغلب بر اساس شخصیت‌های یک فیلم، کتاب طنز، نظامی، بازی ویدیویی  یا برنامه تلویزیونی ساخته می‌شود. فیگورها برخلاف عموم عروسک‌ها بیشتر  مورد استقبال پسربچه‌ها و بزرگسالان قرار می‌گیرند.

 اصطلاح «اکشن  فیگور» برای اولین بار توسط  Hasbro در سال ۱۹۶۴ ابداع شد تا چهره جو را  برای کودکانی، خصوصاً پسرانی که  با عروسک بازی نمی‌کردند، گزینه ای برای  خرید قرار دهد. عروسک اصطلاحی است  که در درجه اول به عنوان اسباب بازی  دختران بشمار می‌رود، از این رو تغییر  اسم و صفت کمک بزرگی برای ورود به  بازار جدید بود.

 تنوع فیگورها به قدری زیاد است که دیگر  برای داشتن  یکی از آن‌ها مسئله‌ی جنسیت دختر و پسر مطرح نیست. فیگورها  ابعاد مختلفی  دارند و به دو دسته ثابت یا مفصلی طبقه بندی می شوند. همچنین  برای سن و  سال خاصی ساخته نمی‌شوند و می‌توان آن‌ها را هم نوعی اسباب‌بازی برای  کودکان به حساب آورد و هم به عنوان یک استند دکوری روی میز یا کتابخانه  برای دکور اتاق یا آرشیو کلکسیون بزرگسالان استفاده کرد.

 بازی با  فیگور ها معمولا جذابیت زیادی  برای کودکان و نوجوانان و حتی جوانان دارد.  آنها را به دنیای خیال برده و با داستان سازی در ذهنشان مهارتهای ذهنی  متنوعی را در خود تقویت می کنند و با قرارگرفتن در نقش قهرمانان داستانها  عزت نفس و حس خوبشان نسبت به خودشان تقویت می گردد.

 هیوی، دیویی و لویی شخصیت های کارتونی سه گانه ای هستند که توسط هنرمند استوری برد (فیلمنامه نویس) کارل بارکس برای شرکت والت دیزنی از ایده ای که توسط کاریکاتوریست آل تالیافرو پیشنهاد شده بود خلق شده اند. آنها برادرزاده های دونالد داک و برادرزاده های اسکروج مک داک هستند. برادران مانند عموهای مادری خود، اردک‌های سفید انسان‌نما با منقارها و پاهای زرد-نارنجی هستند. پسرها گاهی اوقات با رنگ پیراهن و کلاه بیسبالشان متمایز می شوند (هویی قرمز پوشیده، دیویی آبی پوشیده و لویی سبز پوشیده است). 


آن‌ها در بسیاری از انیمیشن‌های کوتاه دونالد داک و همچنین در برنامه تلویزیونی DuckTales و راه‌اندازی مجدد آن ظاهر شدند، اما کمیک‌ها همچنان رسانه اصلی آن‌ها هستند.در حالی که پسرها در ابتدا به‌عنوان دردسرساز خلق شدند تا خلق و خوی معروف دونالد را تحریک کنند، اما در ظاهر‌های بعدی، به ویژه در داستان‌های کتاب‌های مصور کارل بارکز، نشان داده می‌شود که در حال رشد به‌عنوان قهرمان‌ها و دارایی‌های ارزشمند برای او و عمو هستند. 

اسکروج در ماجراهای خود. هر سه سه قلو اعضای یک سازمان پیشاهنگی خیالی به نام جونیور وودچاکس هستند.ریشه هاپانل پایانی سمفونی های احمقانه نوار روزنامه یکشنبه 1937 با حضور دونالد داک که برادرزاده های دونالد را معرفی می کرد. توسط آل تالیافرو کشیده شده استآل تالیافرو، هنرمند کمیک استریپ سمفونی احمقانه، ایده فیلم برادرزاده های دونالد را مطرح کرد تا استودیو همتاهایی با مورتی و فردی فیلدموس، برادرزاده های میکی موس داشته باشد. 

بخش داستان تولیدات والت دیزنی در 5 فوریه 1937، یادداشتی را برای تالیافرو ارسال کرد که در آن او را منبع ایده کوتاه برنامه ریزی شده می دانست.در این یادداشت آمده است: «ما تصمیم گرفتیم در واقع یک گروه داستانی را برای کار روی برادرزاده‌های دونالد قرار دهیم.» با توجه به اینکه این فیلم کوتاه بیش از هشت ماه قبل از نمایش کمیک استریپ «سمفونی‌های احمقانه» پسران (در 17 اکتبر 1937) در حال تولید است، مدل و خط داستانی استودیو انیمیشن می‌توانست تالیافرو و تد آزبورن نویسنده، چارچوب مرجع برای کمیک استریپ باشد. از آنجایی که این استریپ اقتباسی از انیمیشن های کوتاه بود، می توانست از ایده های فیلم هایی که هنوز در حال تولید هستند استفاده کند (DuckTales این را معکوس کرد، زیرا اقتباس تلویزیونی از کمیک ها بود). به طور مشابه، نمونه اولیه وودچاک جونیور بارکز، پیشاهنگان خوب، سه ماه پس از معرفی یونیفرم های پیشاهنگی یکسان توسط تالیافرو و باب کارپ در کمیک استریپ منتشر شد.

برادرزاده‌هایی که سه قلو هستند و جمله‌های یکدیگر را تمام می‌کنند توسط کارل بارکز، فیلمنامه‌نویس برادرزاده‌های دونالد ساخته شده است، او که Happy Hooligan، یک کمیک استریپی که چنین سه‌قلوهایی را به نمایش می‌گذارد، تأثیر دوران کودکی او بود. این ویژگی برای اولین بار در پایان فیلم، زمانی که پسرها از دونالد جدا شدند، ظاهر شد. در کمیک استریپ برای اولین بار یک هفته پس از اکران فیلم اجرا شد.نام‌های برادرزاده‌ها توسط دانا کوتی، مرد گاگ دیزنی، ابداع شد که آنها را از هوی لانگ، توماس دیویی و لوئیس اشمیت، انیماتور استودیو دیزنی گرفته بود. در ترجمه، نام برادرزاده ها اغلب به دنبال تکرار (parachesis) نام آنها در انگلیسی است، برای مثال، Tupu، Hupu و Lupu (فنلاندی) و Hyzio، Dyzio و Zyzio (لهستانی)

.پس زمینه شخصیت اطلاعات بیشتر: 

خانواده دلا داک و داک (دیزنی)  هیوی، دیویی و پدر لویی هیوی، دیویی و لویی پسران خواهر دونالد دلا داک هستند. در برادرزاده های دونالد، مادرشان در عوض دمبلا نام دارد. در شورت های اصلی تئاتر، آنها در اصل فقط برای یک روز به دیدار دونالد فرستاده شدند. در کمیک ها، این سه نفر به طور موقت برای ماندن در کنار دونالد فرستاده شدند، تا زمانی که پدرشان از بیمارستان برگشت (پسربچه ها پس از یک شوخی عملی با گذاشتن ترقه زیر صندلی او را به آنجا فرستادند). هم در کمیک ها و هم در انیمیشن های کوتاه، پس از این موارد دیگر خبری از والدین پسران نشد یا نامی از آنها شنیده نشد، و پسرها به طور دائم با دونالد زندگی کردند. هر چهار نفر در شهر خیالی داکبورگ در ایالت تخیلی کالیسوتا زندگی می کنند.هیوی، دیویی و لویی در شورت های نمایشی اغلب رفتاری پرخاشگر و شیطنت آمیز دارند و گاهی از دونالد انتقام می گیرند یا انتقام می گیرند. در کمیک های اولیه بارکس، جوجه اردک ها هنوز وحشی و سرکش بودند، اما شخصیت آنها به دلیل عضویت در Junior Woodchucks و تأثیر خوب مادربزرگ داک، به طور قابل توجهی بهبود یافت. همانطور که پسران بالغ می شوند، ترجیح می دهند به دونالد و اسکروج در ماجراجویی در دست کمک کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...