بازی فکری «برج و بارو»

از {{model.count}}

Leaps and Ledges Game

  • رده سنی: بالای 8 سال
  • تعداد بازیکنان: 2 تا 4 نفر
  • زمان بازی: 30 دقیقه
  • ابعاد جعبه محصول: 8 × 22.7 × 32.8 سانتیمتر
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری زینگو «برج وبارو»، بازی برج و بارو: برج  و بارو یک بازی بسیار هیجانی و رقابتی است. هدف بازی این است که مهره های  خود را زودتر از بقیه بازیکنان به آخرین طبقه ی برج برسانید. برای  شروع بازی طبقات رنگی همچنین آخرین طبقه ی برج که پنت هاوس است را  روی  پایه ی برج قرار دهید. هر بازیکن یک رنگ مهره را انتخاب کرده و در  نوبت خود  ۳ کارت بر می دارد. یکی از کارت ها را بازی می کند و مهره ی خود  را طبق عدد  روی کارت از برج بالا می برد. بازی تا جایی ادامه دارد تا یک  بازیکن بتواند  ۴ مهره ی خود را به طبقه ی آخر برساند. بازیکنان با کمک  کارت هجوم می توانند مهره های رقیب را از بازی خارج کنند.  

رده سنی
بالای 8 سال
تعداد بازیکنان
2 تا 4 نفر
زمان بازی
30 دقیقه
ابعاد جعبه محصول
8 × 22.7 × 32.8 سانتیمتر
برند
زینگو

معرفی بازی برج و بارو : 

آماده کردن بازی 

برای  شروع بازی بازیکنان باید به ترتیب دلخواه طبقات رنگی را روی پایه‌ی برج  قرار داده و سپس پنت‌هاوس را به عنوان آخرین طبقه روی برج قرار دهند. هر  بازیکن یک رنگ را انتخاب کرده و مهره‌های مربوطه را برمی‌دارد. کارت‌های  بازی بر زده شده و در دو دسته در محل مشخص شده قرار می‌گیرند.

نحوه‌ی انجام بازی

ابتدا  بازیکنان با برداشتن یک کارت و مقایسه اعداد روی کارت، بازیکنی که  بزرگ‌ترین عدد را دارد را به عنوان بازیکن اول انتخاب می‌کنند. هر بازیکن  سه کارت از دسته‌ی کارت‌‌ها برمی‌دارد. بازیکن یکی از کارت‌ها را بازی  می‌کند و مهره‌اش را با توجه به عدد روی آن بالا می‌برد و کارت بازی شده را  از جریان خارج کرده و یک کارت جدید برمی‌دارد. بازی به همین ترتیب ادامه  پیدا می‌کند تا یک بازیکن بتواند هر 4 مهره‌ی خود را طبقه‌ی آخر برساند.

بازیکنان  باید برای رسیدن به پنت‌هاوس دقیقاً عدد مورد نیاز را داشته باشند و اگر  عدد کارت آن‌ها بیشتر باشد مهره‌ی آن‌ها به طبقه‌ی اول باز می‌گردد. در طول  مسیر بازیکنان می‌توانند مهره‌های بازیکنان رقیب را از بازی خارج کنند.  بازیکن‌ها می‌توانند برای محافظت از مهره‌های خود دو یا چند مهره را در یک  طبقه قرار دهند.

    


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...