بازی فکری «آزمایشگر کوچک، ۶۰ آزمایش»

از {{model.count}}

آغازی بر دانایی

  • تعداد نفرات: 1 نفر به بالا
  • رده سنی: 7سال به بالا
  • برند: آویداک
تعداد
نوع
270,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «آزمایشگر کوچک، ۶۰ آزمایش»، این محصول با 60 بازی و آزمایش جذاب علمی، ایمن و ساده برای کودکان بالای هفت سال طراحی شده است. دستور انجام این آزمایشات درون دفترچه موجود در بسته، به  صورت تصویری و کامل توضیح داده شده است.روش انجام هر آزمایش به صورت ساده و مرحله به مرحله به همراه تصاویر  رنگی درون دفترچه ای که در مجموعه است، توضیح داده شده است. کودکان اسید ها  و بازها را با استفاده از آب کلم قرمز شناسایی می کنند. با استفاده از آب  لیمو یک پیام جادویی می نویسند. یک فوران آتشفشانی می سازند. انبساط گازها  را می بینند و می شنوند و بسیاری آزمایشات جذاب دیگر.

تعداد نفرات
1 نفر به بالا
رده سنی
7سال به بالا
برند
آویداک

مجموعه آزمایشگر کوچک با ۶۰ آزمایش جذاب علمی ایمن و هیجان انگیز بدون استفاده از مواد شیمیایی خطرناک تنظیم شده است.

موضوعات این مجموعه شامل: واکنش های شیمیایی، اسیدها و بازها،  کروماتوگرافی، رشد کریستال، کشش سطحی، محلول ها و کلوییدها، انبساط گازها،  آهنربا، فیزیک نور، رشد گیاهان و غیره می باشد.

در حالی که تعدادی از این آزمایش ها نیاز به نظارت فرد بزرگسال دارد اما اکثر آنها می تواند توسط کودک به طور مستقل انجام گیرد.

اکثر تجهیزات مورد نیاز درون مجموعه قرار گرفته است اما برای انجام بعضی  از آزمایشات نیاز به امکاناتی است که در اکثر خانه ها وجود دارد.

روش انجام هر آزمایش به صورت ساده و مرحله به مرحله به همراه تصاویر رنگی درون دفترچه ای که در مجموعه است، توضیح داده شده است.

کودکان اسید ها و بازها را با استفاده از آب کلم قرمز شناسایی می کنند.

با استفاده از آب لیمو یک پیام جادویی می نویسند. یک فوران آتشفشانی می  سازند. انبساط گازها را می بینند و می شنوند و بسیاری آزمایشات جذاب دیگر.

تجهیزات موجود در بسته:

آهنربا، گیره کاغذ، پودر آهن، پودر بوراکس، ماسه، قیف، قاشق اندازه  گیری، لوله آزمایش، ذره بین، جا لوله ای، ظروف کشت، پنس، بشر پلاستیکی،  قطره چکان، عینک محافظ، کاغذ پ هاش، کاغذ صافی و دفترچه راهنما 82 صفحه ای

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...