بازی فکری «کارآگاه کوچولو»

از {{model.count}}

Little Detective Retrieved from Clue Suspect

  • رده سنی: 6 سال به بالا
  • تعداد بازیکنان: 2 تا 4 نفر
  • ابعاد جعبه محصول: 3.5 × 17 × 22.2 سانتیمتر
  • زمان بازی: 30 دقیقه
تعداد
نوع
165,000
120,000 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

 بازی فکری آویداک «کارآگاه کوچولو» کارآگاه کوچولو ترکیبی از بازی فکری و بازی علمی است. کودکان با این  بازی هم از بازی فکری و رومیزی لذت می برند و هم با استفاده از مدرسه   کارآگاهی، آژمایش های جذاب علمی مرتبط با کارآگاهی را انجام می دهند. با   توجه به آنکه بازی های فکری عموما برای سن های بالاتر طراحی می شوند، این   بازی کاملا بر اساس سن کودکان طراحی شده تا کودکان در سنین پایین هم از   بازی های رومیزی لذت ببرند. داستان آن جذاب و برای کودکان نوشته شده است. تجهیزات داخل بسته با بهترین کیفیت تولید و چاپ شده و بسته بندی آن  هاردباکس است که هارد باکس از عمر و مقاومت بیشتری نسبت به جعبه های معمولی  برخوردار  بوده و برای هدیه انتخاب فوق العاده مناسبی است.

رده سنی
6 سال به بالا
تعداد بازیکنان
2 تا 4 نفر
ابعاد جعبه محصول
3.5 × 17 × 22.2 سانتیمتر
زمان بازی
30 دقیقه
تولید کننده
آویداک

من مامان کیکسیم. خونواده ما خیلی پر جمعیته. همه ما خیلی کیک دوست داریم، خیلی زیاد!

امروز یه مشکل بزرگ برامون پیش اومده. صبح یه کیک خیلی بزرگ برای تولد  بابا کیکسی درست کردمو گذاشتمش تو یخچال تا بعدازظهر همه با هم جمع بشیمو کیکو بخوریم. اما یه نفر یواشکی رفته و کیکو برداشته و خورده. همه خیلی  عصبانین، از همه بیشتر من و بابا کیکسی! حالا لطفا برامون پیداش کن تا به  حسابش برسیم!

اگه بتونی پیداش کنی یه خبر خوب دارم، یه مدرسه کارآگاهی برات دارم که بتونی کارهای جذاب کارآگاهی انجام بدی!

کارآگاه کوچولو یک بازی ترکیبی فکری و آموزش است. یک بازی کارتی رومیزی  مناسب شده برای کودکان بالاتر از 7 سال و مجموعه اس از 5 بازی علمی مرتبط  با کارآگاهی همراه به بعضی از تجهیزات موردنیاز

معرفی و آموزش بازی کارآگاه کوچولو

کارآگاه کوچولو ترکیبی از بازی فکری و بازی علمی است. کودکان با این  بازی هم از بازی فکری و رومیزی لذت می برند و هم با استفاده از مدرسه  کارآگاهی، آژمایش های جذاب علمی مرتبط با کارآگاهی را انجام می دهند. با  توجه به آنکه بازی های فکری عموما برای سن های بالاتر طراحی می شوند، این  بازی کاملا بر اساس سن کودکان طراحی شده تا کودکان در سنین پایین هم از  بازی های رومیزی لذت ببرند. داستان آن جذاب و برای کودکان نوشته شده است.

تجهیزات داخل بسته با بهترین کیفیت تولید و چاپ شده و بسته بندی آن  هاردباکس است که هارد باکس از عمر و مقاومت بیشتری نسبت به جعبه های معمولی  برخوردار بوده و برای هدیه انتخاب فوق العاده مناسبی است.

تجهیزات موجود در بسته:

۲ دسته کارت (۴ دسته ۱۵ تایی آبی و ۱ دسته ۱۵ تایی نارنجی)، دستورالعمل  تصویری بازی، دفترچه مدرسه کارآگاهی، کاغذ صافی، ذره بین، عینک مخصوص

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...