بازی فکری «شب مافیا، اکسپنشن شهروندی»

از {{model.count}}

Mafia Citizen Expantion

  • رده سنی: 14 سال به بالا
  • تعداد نفرات: 5 تا 15 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 20 دقیقه به بالا
  • ابعاد بسته محصول: 0.5 × 15 × 11 سانتیمتر
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «شب مافیا، اکسپنشن شهروندی»،  تا به امروز شخصیت های زیادی به شب مافیا اضافه شدن و هرکدوم طرفدارهای  خودشون رو دارن، اما احساس میشد که شهروندا یک مقدار نسبت به مافیا و شخصیت  های مستقل ضعیفتر شدن و بُردن با اونها سختتر شده. این موضوع باعث شد  تصمیم بگیریم یه کمکی به شهروندا بکنیم و به قولی یارکمکی براشون بفرستیم. به همین خاطر 3 تا شهروند طراحی کردیم که هم در مقابل مافیا توانایی دارن،  هم در برابر شخصیت های مستقل. دو تا کارت جدید شهروندی و مافیایی هم حال و  هوای جدیدی به بازی میدن و تأثیر فردی هر بازیکن رو، روی بازی بیشتر میکنن.

رده سنی
14 سال به بالا
تعداد نفرات
5 تا 15 نفر
مدت زمان اجرا بازی
20 دقیقه به بالا
ابعاد بسته محصول
0.5 × 15 × 11 سانتیمتر
تولید کننده
دورهمی جواهری

معرفی محتویات «اکسپنشن شهروندی» بازی شب مافیا

دانلود جدول رأی گیری وبژه شهروندی

دانلود دفتر مخصوص راوی

دانلودجدول گرداننده ویژه

این بسته از لحاظ اندازه و شکل ظاهری، شبیه به پرومو کارت است اما از نظر  تعداد چاپ محدودیتی ندارد و مانند شب مافیا و سایرِ اکسپنشن ها از این بسته  هم تولید خواهد شد. به همین خاطر این بسته پروموکارت محسوب نمی شود و جزو  اِکسپَنشن های شب مافیا است.

بسته اکسپنشن جدید شب مافیا با عنوان بسته شهروندی شامل:

  • 3 کارت شخصیت به نام های “کاراگاه ویژه“، “راوی” و “هوادار“.
  • 1 کارت شهروندی، 1 کارت مافیایی و 1 کارت نماینده شهر.
  • 4 کارت حرکت آخر که عبارتند از: “مافیای بادآورده”، “حذف یا حقیقت”، “مافیا + 1” و “زد و خورد”.

ابعاد، جنس و ظاهر پشت کارتها مشابه کارتهای شب مافیا هستند. (گوشه  پایین و چپ تمام کارت های بسته شهروندی، عنوان شب مافیا به رنگ آبی قرار  دارد)

دقت کنید که برچسب را نَکَنید، چون تنها راه دسترسی شما به راهنمای  اکسپنشن شهروندی است. راهنمای بسته اکسپنشن در فایلی قرار دارد که با اسکن  کردن QR کُد روی برچسب بسته کارتها می توانید آن را دانلود کنید. با چاقو  یا تیغ می توانید به راحتی خط برشی که با قیچی مشخص شده است را بِبُرید.

محتویات بسته

کارت شخصیت۳ عدد
کارت حرکت آخر۴ عدد
کارت شهروندی۱ عدد
کارت مافیایی۱عدد
کارت نماینده شهر۱ عدد

وقتى صحبت از بسته اکِسپنشن میشه، اون هم در حوزه بازى، منظور بسته اى هست  که به بازى اصلى اضافه میشه و بازى رو گسترده تر و باحالتر مى کنه. این اضافه شدن میتونه کارت، مهره، شخصیت نقشه،سناریو، داستان و قوانین بازى  باشه. یعنى بسته اِکسپشِن به تنهایى قابل استفاده نیست و حتما باید به  همراه بازى اصلى استفاده بشه. در واقع یه جور بروز رسانى و تغییر فصل بازى  میشه.
براى جایگزینى واژه اکسپنشن میشه از واژه هایى مانند افَزونه، بسته الحاقى  یا بسته مکمل استفاده کرد. اما چون این موضوع تخصصى است و اکِسپنشن اصطلاح  رایج و عرف آن است، ما هم از همین واژه استفاد کردیم.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...