بازی فکری «جزیره روین»

از {{model.count}}

RAVINE

  • تعداد نفرات: 3 تا 9 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 20 تا 60 دقیقه
  • رده سنی: 10 سال به بالا
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «جزیره روین»،جزیره روین یک بازی استراتژیک ، همکاری مشترک و نجات و بقا ست . شما به همراه دوستانتان از یک سانحه سقوط هواپیما نجات پیدا کرده اید، آیا در مقابل شب های این جزیره جان سالم به در خواهید برد ؟ برای بدست آوردن غذا ، روشن کردن آ تش و ساخت سرپناه با یکدیگر همکاری کنید و لی مواظب باشید هر قدمی که در این جزیره بر میدارید ممکن است شما را به جنون یا مرگ نزدیک تر کند . این بازی مناسب گروه سنی 10 سال به بالاست ، برای 3 الی 9 نفر و زمان بازی 20 دقیقه تا 60 دقیقه است.

تعداد نفرات
3 تا 9 نفر
مدت زمان اجرا بازی
20 تا 60 دقیقه
رده سنی
10 سال به بالا

جزیره روین یک بازی استراتژیک ، همکاری مشترک و نجات و بقا ست . شما به همراه دوستانتان از یک سانحه سقوط هواپیما نجات پیدا کرده اید، آیا در مقابل شب های این جزیره جان سالم به در خواهید برد ؟ برای بدست آوردن غذا ، روشن کردن آ تش و ساخت سرپناه با یکدیگر همکاری کنید و لی مواظب باشید هر قدمی که در این جزیره بر میدارید ممکن است شما را به جنون یا مرگ نزدیک تر کند . این بازی مناسب گروه سنی 10 سال به بالاست ، برای 3 الی 9 نفر و زمان بازی 20 دقیقه تا 60 دقیقه است.


محتویات داخل جعبه بازی

بازی شامل 248 کارت بازی - 36 نشان (توکن ) قلب - 1 نشان (توکن ) آتش - دفترچه راهنما

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244