بازی ایرانی زمستان فیمبل

از {{model.count}}
  • تعداد نفرات: ۲ تا ۴ نفر
  • زمان بازی: ۶۰ دقیقه
  • مناسب برای: ۱۲ سال به بالا
  • طراح بازی: آرمین مسرور
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

سه سال زمستان پی در پی، بدون هیچ تابستانی. سرما، برف و وحشت تمام جهان را فراگرفته است. دنیا گرفتار جنگ و خونریزی عظیمی است. برادر، برادرش را خواهد کشت. همهی نشانه ها از فرا رسیدن زمستان افسانه ای حکایت می کنند. نخستین علامت راگناروک، آخر الزمان افسانه های وایکینگی، ظاهر شده است..

تعداد نفرات
۲ تا ۴ نفر
زمان بازی
۶۰ دقیقه
مناسب برای
۱۲ سال به بالا
طراح بازی
آرمین مسرور
تولید کننده
همبردی

بازی ایرانی زمستان فیمبل

بازی زمستان فیمبل برای ۲ الی ۴ نفر بالای ۱۲ سال توسط آرمین مسرور طراحی شده و هر دست این بازی حدود ۶۰ دقیقه زمان خواهد برد. از مکانیزم های اصلی این بازی می توان به کنترل منطقه و کشیدن کارت اشاره کرد. در طول بازی بازیکنان سعی می کنند با کنترل مناطق مختلف، حمله کردن به نیروهای حریف برای به دست آوردن کنترل کامل منطقه و کسب امتیاز برنده بازی شوند. داستان بازی به شرح ذیل است:

   سه سال زمستان پی در پی، بدون هیچ تابستانی. سرما، برف و وحشت تمام جهان را فراگرفته است. دنیا گرفتار جنگ و خونریزی عظیمی است. برادر، برادرش را خواهد کشت. همهی نشانه ها از فرا رسیدن زمستان افسانه ای حکایت می کنند. نخستین علامت راگناروک، آخر الزمان افسانه های وایکینگی، ظاهر شده است: زمستان فیمبل. قبایل وایکینگی، برای جان به در بردن از این زمستان سخت، باتمام وجود مشغول جمع آوری منابع و تصرف اقلیم ها هستند و در این راه، از زیرپا گذاشتن ارزشهای انسانی، ابایی ندارند. در آخرالزمان، ترحم معنایی نخواهد داشت. در بازی زمستان فیمبل، شما هدایت یکی از قبایل وایکینگی را بر عهده می گیرید و تلاش می کنید در طول ۳ سال زمستانِ سخت، قبیله خود را از نابودی نجات دهید. پس اردوگاه خود را برپا کنید، نیروهای زبده استخدام کنید، آنها را آموزش دهید و با بهترین امکانات تجهیز کنید تا وایکینگ های دلیر خود را برای حمله به دشمنان، راهی اقلیم های دیگر کنید. در پایان، بازیکنی که افتخار بیشتری برای قبیله خود کسب کرده باشد، برنده بازی خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244