وایرال

از {{model.count}}

Viral

  • زمان بازی: 60 تا 90 دقیقه
  • تعداد بازیکن: 2 تا 5 نفر
  • سن مناسب: +12 سال
  • تولید کننده: بازیگوش
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

ازیکنان در نقش ویروس های مهاجم و خطرناک به بدن بیمار حمله میکنند. هدف آن ها آلوده کردن اعضا، کنترل کردن مناطق و نهایتا به دست آوردن امتیازات میباشد.در هر دور بازیکنان مخفیانه کارت های جهش و مناطق را انتخاب میکنند، ویروس های خود را در اعضای مختلف قرار میدهند تا در نهایت با غلبه بر سیستم ایمنی بدن و دیگر بازیکنان به پیروزی برسند .

زمان بازی
60 تا 90 دقیقه
تعداد بازیکن
2 تا 5 نفر
سن مناسب
+12 سال
تولید کننده
بازیگوش
پیچیدگی
نیمه سبک

در وایرال 2 الی 5 بازیکن در نقش ویروسهای مهاجم و خطرناک به بدن بیمار حمله ور می شوند . هدف شما آلوده کردن اعضا ، کنترل کردن مناطق و نهایتا بدست آوردن امتیازات می باشد. در هر دور، مخفیانه کارت های جهش و مناطق رو انتخاب می کنید، ویروس های خود در اعضای مختلف قرار می دهید تا در نهایت با غلبه بر سیستم ایمنی بدن و بقیه ویروس ها به پیروزی برسید. با رو شدن کارت های رویداد و استراتژی های متفاوت بقیه بازیکن ها باید برای برنده شدن تا لحظه اخر و شمارش امتیازات اخرین منطقه صبر کنید! این بازی برای گروه سنی 12 سال به بالا، تعداد 2 تا 5 بازیکن و مدت زمان 60 الی 90 دقیقه مناسب است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244