بازی فکری «زعفرانیتو»

از {{model.count}}

Safranito

  • تعداد نفرات: 2 تا 4 نفر
  • رده سنی: ۱۰ سال به بالا
  • مدت زمان اجرا بازی: 45 دقیقه
  • تولید کننده: زینگو
تعداد
نوع
620,000
496,000 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «زعفرانیتو»، این بازی براساس بازی safranito تولید شده است، در این بازی باید با مهارت و دقت طوری سکه های خودتان را پرتاب کنید که درون ظرف ادویه ها بیفتد و در عین حال تا جای ممکن با ضربه به سکه بقیه ،آن ها را از میدان به در کنید و با خرید و فروش ادویه های لازم ، کارت های ادویه ی ترکیبی موردنظرتان را بسازید

تعداد نفرات
2 تا 4 نفر
رده سنی
۱۰ سال به بالا
مدت زمان اجرا بازی
45 دقیقه
تولید کننده
زینگو

«عجله  کنید! عجله کنید! ناصرالدین شاه از فرنگ برگشته‌است! کل مطبخ و دربار در  تکاپو هستند تا از قبله‌ی عالم استقبال کنند. اما قبله‌ی عالم به محض پیاده  شدن از کالسکه کسل و گرفته است. چشمان براق او، نشان از معده‌ی گرسنه‌ی  شاهانه‌ی او دارد. به نظر می‌رسد، حضرت پادشاه دلتنگ طعم و عطر غذای ایرانی  هستند. حدس درست از آب درآمد! همه‌ی آشپزهای دربار به مطبخ بازگشته و در  حال تهیه‌ و تدارک غذای والاحضرت هستند. آشپزها برای طعم بهتر غذاهای خود،  پادوهایشان را به عطاری آمیرزا فرستاده‌اند تا بهترین و خوش‌طعم‌ترین  ادویه‌های بازار را برای دربار تهیه کنند. تنها با ادویه‌های ایرانی است که  سفره شاهانه‌ی ناصرالدین شاه تکمیل می‌شود.»

آموزش و نحوه بازی کردن بازی زعفرانیتو

هدف اصلی در این بازی، این است که بتوانید زودتر از بقیه ادویه ها را جمع آوری کنید. برای این کار، می توانید سکه های خود را در ظرف ادویه بیندازید و سکه های  بقیه را از ظرف بیرون کنید. هر بازیکنی که بتواند سکه ی با ارزشتری را درون  ظرف آمیرزا بیاندازد، ادویه را برای خود بر می دارد. در آخر هم باید سعی  کنید ادویه ها را ترکیب کنید تا بتوانید کارت های ترکیبی را به دست آورید. 

چیدمان اولیه بازی:

برای  آماده کردن بازی، قبل از هر چیزی زمینه را باز کنید و قطعات حاشیه را با  استفاده از پین به صفحه وصل کنید. روی سکه‌ ها برچسب عدد دار و پشت آن ها  طرح بدون عدد همان رنگ را بچسبانید و سکه ‌ها را بین بازیکن ‌ها تقسیم  کنید. 

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...