بازی فکری «سوداگران راه ابریشم چاپ جدید»

از {{model.count}}

Silk Road Merchants

  • تعداد نفرات: 2 تا 4 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 90 دقیقه
  • رده سنی: 8 سال به بالا
  • تولید کننده: هفت خوان گیم
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «سوداگران راه ابریشم چاپ جدید»، روزگاری در جاده ابریشم بزرگترین تجارت ها انجام می‌شده و اکنون دوباره این  جاده به عرصه بازگشته است. تاجران به همراه بازرگانانشان پای در راهی پیش  بینی نشده نهاده اند تا با تفکر، زیرکی و شانس خود دژ های متروکه و مهم  هفت قلمرو را فتح کنند و گنج های فراموش شده را بدست بیاورند. بازی برگزیده پنجمین و ششمین جشنواره ملی اسباب بازی

تعداد نفرات
2 تا 4 نفر
مدت زمان اجرا بازی
90 دقیقه
رده سنی
8 سال به بالا
تولید کننده
هفت خوان گیم

صنایع دستی گرانبهای ایران را با خرید و تبادل بدست آورید تا کارت گنجینه را از خزانه دریافت کنید. در ضمن راه گریزی از بلایای طبیعی وجود ندارد، پس با استراتژی و مدیریت خودتان برای تصاحب یک دژ مناسب تلاش، و با رقیب  هایتان کشمکش کنید تا خطر سقوط دژ کمتر تهدیدتان کند. سوداگران یک بازی  خانوادگی و دوستانه است که به دو روش می توانید بازی کنید؛ یک شیوه برای  طرفداران شانس و یک شیوه برای طرفداران استراتژی. در حقیقت دو بازی در یک  جعبه. این بازی به منظور تقویت مهارت های افزایش هوش ریاضی، افزایش قدرت  تمرکز، افزایش هوش کلامی و هیجانی، افزایش قدرت تصمیم و ریسک، افزایش قدرت  تعاملات، آشنایی با هنر و صنابع دستی طراحی شده است.

بازی رومیزی سوداگران راه ابریشم هر کس برای بدست آوردن گنجینه های  فراموش شده ی فاخر و نایاب جاده ابریشم می کوشد و خود را درگیر چالشی جذاب و  و رقابتی حساس می کند. تاجران زیرک و توانمند ایرانی با شنیدن این خبر  تمام توان و نیروی خود را به کار گرفته اند تا هر چه سریعتر راهی سفر شوند و  پا در یک ماجراجویی غیر قابل پیش بینی بگذارند. خبر به گوش طراران (راهزنان ) رسیده است و آنان از جای جای دنیا خود را رسانده اند تا برای فتح  دژ های راه ابریشم و بدست آوردن گنجینه ها ، از تاجران عقب نمانند. 

محتویات بسته 6 مهره تاجر - 3 مهره طرار - 3 تاس - صفحه بازی - 93 کارت بازی - 30 مهره بازرگان - 65 سکه 

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...