بازی فکری «یوگی»

از {{model.count}}

Yogi Card Game

  • تعداد نفرات: 3 تا 10 نفر
  • رده سنی: 8 سال به بالا
  • مدت زمان اجرا بازی: 20 دقیقه
  • ابعاد جعبه محصول: 3.3 × 10.9 × 14.8 سانتیمتر
تعداد
نوع
165,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «یوگی»، در این بازی مهیج، هر بازیکن با کشیدن یک کارت، چالشی منحصر به فرد را پیش  روی خود می‌بیند. قانون هر کارت تا پایان بازی حاکم است و با پیشروی در  مراحل، انجام تمام کارت‌ها برای بازیکنان دشوارتر و دشوارتر خواهد شد. در  نهایت، تنها یک بازیکن پیروز میدان خواهد بود! در هر نوبت، بازيکنان يک کارت مي کشند و چالش مشخص شده را انجام مي‌دهند.  قانون هر کارت بايد تا پايان بازی رعايت شود. با ادامه بازي، بازيکنان براي  انجام دادن تمام کارت‌هاي خود با مشکل مواجه می شوند و در نهايت شکست می خورند. در نهايت، فقط يک برنده مي تواند وجود داشته باشد!

تعداد نفرات
3 تا 10 نفر
رده سنی
8 سال به بالا
مدت زمان اجرا بازی
20 دقیقه
ابعاد جعبه محصول
3.3 × 10.9 × 14.8 سانتیمتر
تولید کننده
گروه بازی سازی چهارپایه

کارت‌ها را هم بزنید، به دو دسته تقسیم کنید و در مرکز میز، پشت به هم  بچرخانید. به طوری که همه به آن‌ها دسترسی داشته باشند. کج‌ترین بازیکن  بازی را آغاز می‌کند و سپس نوبت به نفرات بعدی در جهت عقربه‌های ساعت  می‌رسد. سپس در هر نوبت، بازیکنان این مراحل را دنبال می‌کنند:

1. از یکی از دسته‌ها کارت بالایی را برمی‌دارند.

2. متن کارت را به صدای بلند خوانده تا همه بتوانند بشنوند.

3. دستورات کارت را اجرا می‌کنند.

به یاد داشته باشید که بازیکنان باید همیشه قوانین کارت‌های قبلی خود را  رعایت کنند (اگر وجود داشته باشد). همچنین کارت‌های سبز باید رو به بالا  نگه داشته شوند تا دیگر بازیکنان هم بتوانند به راحتی ببینند که بازیکن در  حال انجام چه کاری است. کارت‌های نارنجی نیز باید به‌ گونه‌ای روی بدن  بازیکن قرار گیرند که حداقل یک قسمت از آن قابل مشاهده باشد و نمی‌توان  آنها را کاملا زیر لباس پنهان کرد.

توجه داشته باشید که تصاویر روی کارت‌ها راهنمایی می‌کنند، اما بازیکنان  ممکن است راه‌های دیگری برای اجرای قوانین هر کارت پیدا کنند. اگر هر یک  از بازیکنان حتی برای یک لحظه از اطاعت از دستورالعمل کارت خود کنار برود،  فورا از بازی حذف می‌شوند. تا زمانی که همه دستورالعمل‌های کارت رعایت شود،  تغییر مکان و وضعیت مجاز است. همچنین باید بدانید که بازیکنان باید صادق  باشند. حتی اگر کسی متوجه نشود که بازیکنی تقلب کرده، بازیکن باید شکست را  بپذیرد و کنار برود.

اگر هیچ‌ کدام از بازیکنان نتواند در ابتدای نوبت خود کارتی بکشد،  بازیکن خارج می‌شود. آخرین بازیکن باقی‌مانده در بازی نیز، برنده خواهد شد.  در نهایت؛ شما می‌توانید این بازی جذاب را در چند دور انجام دهید و در  پایان برنده کلی این بازی فکری را مشخص کنید.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...