بازی فکری «گروس ماکسیموس»

از {{model.count}}

Gorus Maximus Game

 • زمان بازی: 20 تا 45 دقیقه
 • تعداد بازیکن: 1 تا 8 نفر
 • سن مناسب: +10 سال
 • ابعاد جعبه محصول: 4.7 × 11.7 × 16.3 سانتیمتر
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
 • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

 بازی فکری میپل کینک «گروس ماکسیموس»، بازی گروس ماکسیموس (Gors Maximus) بازی گروس ماکسیموس یک بازی کارتی با مکانیزم محبوب trick-taking هست که  باید گلادیاتورهامون رو به  جنگ رقبا بفرستیم. مهمترین نکته در این بازی  رومیزی، تیمی بودن این بازی  است که بسیار یادآور بازی حکم هست. در Gorus  Maximus هدف بازیکنان گرفتن حمایت از تماشاگران با ارائه یک نمایش خشن در  برابر دیدگان آنهاست.

زمان بازی
20 تا 45 دقیقه
تعداد بازیکن
1 تا 8 نفر
سن مناسب
+10 سال
ابعاد جعبه محصول
4.7 × 11.7 × 16.3 سانتیمتر
تولید کننده
میپل کینگ

 داستان بازی Gorus Maximus

شصت و شش سال قبل از میلاد مسیح

مسابقات گلادیاتورها محبوب ترین سرگرمی رومیان است. قهرمان مسابقات برای  صاحب گلادیاتور افتخار و سرافرازی به بار می آورد. پس قدرتمندان شهر به  دنبال قوی ترین و خشن ترین گلادیاتورهای روم باستان هستند.

 چگونگی بازی

در Gorus Maximus بازیکنان در هر راند یک گروه از گلادیاتورها را به  عنوان گلادیاتورهای اصلی انتخاب می کنند. از این لحظه هر گلادیاتور از این  گروه هر گلادیاتور دیگر از رنگ های دیگر را می تواند شکست بدهد ولی در طول  بازی این گلادیاتورهای ممتاز را فقط با بازی کردن کارت هم عدد با کارت قبلی  می توانید عوض کنید.

بعضی از کارت های بازی دارای امتیاز مثبت و برخی دیگر از کارت ها دارای  امتیاز منفی هستند. در انتهای هر راند نیز بازیکن یا گروهی که امتیاز  بیشتری دارد برنده بازی است.

اولین راند بازی از بازیکن سمت چپ کسی که کارت ها را پخش کرده است شروع  می شود. بازیکن شروع کننده با بازی کردن اولین کارت گروه ممتاز و گروه  مبارز بازی را تعیین می کند. اگر بازیکن در نوبتش کارتی از گروه مبارز  داشته باشد باید همان کارت را بازی کند مگر آنکه بخواهد بازی را به چالش  بکشد.

در این حالت اگر بازیکن کارتی هم عدد با کارت ممتاز بازی شده در ابتدای  دور بازی کند، کارت ممتاز (حکم بازی) عوض می شود. با این حال بازیکنان بعدی  باید از همان کارت گروه مبارز بازی کنند مگر اینکه آنها هم بخواهند بازی  را به چالش بکشند.

 تمام شدن یک دور Gorus Maximus

زمانی که همه بازیکنان تمامی کارت های در دستشان را بازی کردند امتیازها  را می شماریم. بازیکنی و یا تیمی که بیشترین امتیاز را دارد برنده این  راند از بازی است. در صورت تساوی، تمامی بازیکنان یا گروهی که مساوی شده  اند برنده این راند از بازی هستند.

پایان بازی

بازی Gorus Maximus زمانی تمام می شود که یک بازیکن یا یک تیم  سه دور  برنده شده باشد. در صورتی که بیشتر از یک تیم یا بازیکن همزمان برنده سه  دور بشوند بازیکن یا تیمی برنده بازی خواهد بود که کارت صفر گروه ممتاز در  آن دور را داشته باشد.

نکات مهم در مورد Gorus Maximus

 • بازی گروس ماکسیموس را هم می توان به صورت انفرادی بازی کرد و هم تیمی.
 • این بازی از سبک های مورد علاقه ایرانیان است.
 • تعداد نفرات در این بازی از 1 تا 8 بازیکن است. پس شامل جمع های کوچک و بزرگ می شود.
 • در دفترچه قوانین بازی برای حالت سولو یا تکی، دو نفر، سه نفر و چهار نفر قوانین تکمیلی گفته شده است.
 • این بازی توسط گروه میپل کینگ در ایران تولید شده است.

 محتویات بازی گروس ماکسیموس

80 کارت گلادیاتور (در پنج گروه شانزده عددی)

1 کارت نشان حکم

یک شمشیر تعیین حکم

و یک دفترچه راهنما


 بازی های مشابه با   Gorus Maximus اسکال کینگ است.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...