بازی فکری «گینزا»

از {{model.count}}

Ginza

  • تعداد نفرات: 2 تا 7 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 20 دقیقه
  • رده سنی: 8 سال به بالا
  • تولید کننده: هفت خوان گیم
تعداد
نوع
186,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «گینزا»، به گـینزا خـوش آمـدید! شهـری پنهان شده در هـزار توی زمـان که هـر کس  اجـازه وارد شدن به آن را ندارد؛ چرا که گنجینه های سوداگران راه ابریشم در  آن قرار دارد! تنها کسـانی میتوانند از دروازه زمـان گذر کنند و وارد آن  شـوند که دارای قـدرت ها ی افسـونگر باشند! اکـنون هفت تاجـر و هفت قـدرت  تازه از دروازه گذشتـه و در برابر یکـدیگر بر مـیز مذاکـره نشسته اند!  اینـک شما در نقش تاجـران، این چالـش حساس را ادامـه داده وبه پـایان می  رسـانید.

تعداد نفرات
2 تا 7 نفر
مدت زمان اجرا بازی
20 دقیقه
رده سنی
8 سال به بالا
تولید کننده
هفت خوان گیم

گینزا شهری است که تاجران قدرتمندی  از ۷ سرزمین را در خود جای  داده‌است.  آنها برای به‌دست‌آوردن گنجینه‌ها متوسل به قدرت ماورایی خود  می‌شوند. شما  به عنوان تاجر در این بازی وظیفه دارید که گنجینه و امتیاز  بیشتری را کسب  کنید تا برنده میدان باشید. 

اجزای بازی:

تعدادکارتها:  7 کارت تاجـر، 7 کارت نمـاد، 49  کارت محصـول، 7 کارت بختـک 14 کارت  تثبیـت، 7 کارت طـرار، 3 کارت نگـهبان،7 کارت سـودخزانه 7 کارت تبادل، 7  کارت حـوادث، 2 کارت پـایان، 1 کارت ابطـال پایان


چیدمان بازی:

کـارتهای  تاجـر رابـُربـزنید، سپس هرکس بطورشانسی یک کـارت بکشد. سایر کارتها را از  پشت بُـرزده، به هرکس 5 کـارت بدهید و سـایر کارتها را وسط زمین قرار دهید.

شیوه بـازی:

1-  کارتهای تاجر را بر بزنید و هر کدام از بازیکنان یک کارت بکشید. 2- سایر  کارتها را بر بزنید و به هر بازیکن 5 کارت بدهید،سپس از پشت در وسط زمین  قرار دهید.  3- بازی را با کوچکترین فرد شروع کنید و به طور ساعتگرد ادامه  دهید. 4- در نوبت خود اول از کارتها (نماد،تبادل،طرار،پایان و تثبیت)  استفاده کنید و بعد یک کارت را از دسته کارتها بردارید و به دست خود اضافه  کنید، سپس بازی را به نفر بعد بسپارید. 5- پس از پایان بازی امتیازات خود را  بشمارید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244