بازی فکری «جنگا اونو استکو»

از {{model.count}}

Jenga Uno Stacko

  • زمان بازی: 15 تا 30 دقیقه
  • تعداد بازیکن: 2 تا 4 نفر
  • سن مناسب: 7+ سال
  • ابعاد جعبه محصول: 8.5 × 8.5 × 27.5 سانتیمتر
تعداد
نوع
340,000
289,000 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «جنگا اونو استکو»، اين محصول از 45 قطعه‌ی پلاستیکی تشکيل شده است و ترکیبی از بازی اونو و جنگا است، بازی بسیار هیجان انگیز است، قوانین هر دوبازی را بخوانید

زمان بازی
15 تا 30 دقیقه
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
سن مناسب
7+ سال
ابعاد جعبه محصول
8.5 × 8.5 × 27.5 سانتیمتر
تولید کننده
nattfl
پیچیدگی
متوسط

دانلود pdf روش بازی به زبان انگلیسی

هنگام انجام بازی بلوک های انباشته، یک دست ثابت و چشم تیزبین، کلیدی است. Uno Stacko یک بازی است که قوانینی مشابه با بازی Uno دارد اما به روشی متفاوت انجام می شود. این بازی را می توان با دو تا 10 بازیکن انجام داد و برای سنین هفت و بالاتر توصیه می شود. بازی را روی یک سطح صاف انجام دهید تا با کوچکترین حرکتی از ضربه زدن برج جلوگیری کنید. و فراموش نکنید که فریاد بزنید "Uno!"

بازیکنی را انتخاب کنید که اول می رود. این شخص برج را روی هم می چیند. این به بازیکن بستگی دارد که چگونه می‌خواهد بلوک‌ها را به‌صورت تصادفی روی هم قرار دهد.

یک لایه از سه بلوک را به همان صورت قرار دهید. سپس مجموعه دیگری از سه بلوک را روی هم قرار دهید تا 90 درجه بچرخند و از لایه بلوک های زیر آن عبور کنند. این یک الگوی متقاطع ایجاد می کند. از سینی بارگیری برای نگه داشتن بلوک های خود مستقیماً روی یکدیگر استفاده کنید.

این روش انباشتگی را تا زمانی که تمام بلوک ها روی هم چیده شوند، تکرار کنید. سینی بارگیری را با بیرون کشیدن دقیق از زیر بلوک ها خارج کنید.

یک بلوک از برج در نوبت خود را فقط با یک دست بکشید. اگر با استفاده از دو دست گرفتار شوید، بازیکن دیگری می تواند "Uno" را فریاد بزند که از شما می خواهد دو بلوک اضافی بکشید

بلوک را در بالای برج قرار دهید و الگوی متقاطع را تکرار کنید. زمانی که بلوک را با موفقیت بدون سرنگون شدن در بالا قرار دادید، نوبت شما تمام می شود

به بازیکن بعدی بروید که باید بلوک دیگری بکشد. اگر بازیکن قبل از او یک بلوک اعداد رنگی کشیده است، باید بلوکی را با رنگ یا شماره مربوطه بکشد که قبلا کشیده شده است

یک بلوک Draw Two که با یک رنگ و دو خط مشخص شده است را بکشید تا بعد از کشیدن دو بلوک از آن رنگ، بازیکن ایجاد شود

یک بلوک معکوس بگیرید که با یک رنگ و دو فلش در جهت مخالف جهت معکوس کردن جهت بازی نشان داده شده است. این بدان معناست که شخصی که قبل از شما رفته است، اکنون باید یک نوبت بچرخاند و یک بلوک به همان رنگی که در بلوک Reverse که کشیده‌اید نشان داده شده است بکشد

یک بلوک Skip را که با رنگ و دایره ای با خط مورب که از آن عبور می کند، بیرون بکشید تا از فردی که بعد از شما است رد شوید. سپس بازی مجدداً توسط شخصی که دنبال شخص پرش شده است شروع می شود

یک بلوک Wild بگیرید که با رنگ بنفش و دو خط متقاطع یکدیگر در نوبت شما مشخص شده است. اعلام کنید به چه رنگی می خواهید تغییر دهید. فرد بعد از شما باید یک بلوک از آن رنگ را بکشد

برنده بازی باشید و آخرین فردی باشید که بلوک کشیده شده خود را با موفقیت در بالای برج قرار می دهد.

با کشیدن یک بلوک یا قرار دادن آن در بالای برج و سقوط آن، بازی را باخت.

منبع دوم روش بازی:

نحوه بازی Uno Stacko – قوانین رسمی

سلام دوستان، ما با یک بازی مهمانی دیگر "Uno Stacko" بازگشته ایم که اساساً ترکیبی از Uno و Jenga است. به نظر من یکی از بهترین بازی های موجود در بازار است. شما می توانید آن را با 2 تا 10 بازیکن بازی کنید و از آنجایی که این یک بازی مهمانی است، همه می توانند بسته به تعداد بازیکنان بازی کنند، یک مسابقه می تواند تا 15 دقیقه طول بکشد. Uno stacko از بلوک های پلاستیکی به جای بلوک های چوبی استفاده می کند و به رنگ های سبز، زرد، قرمز، آبی و بنفش است.

  قوانین مهم Uno Stacko که باید به خاطر بسپارید
         عملکرد بلوک اکشن
             رسم دو بلوک
             بلوک معکوس
             پرش از بلوک
             بلوک وحشی
         نحوه بازی Uno Stacko
         قوانین رسمی Uno PDF
اجزاء
     8 بلوک آبی
     8 بلوک قرمز
     8 بلوک سبز
     8 بلوک زرد
     4 دو بلوک بکشید
     4 بلوک معکوس
     4 بلوک ها را پرش کنید
     1 بلوک وحشی

هدف بازی
هدف بازی اساساً این است که برج را بالاتر و بالاتر قرار دهید تا زمانی که سقوط کند. آخرین فردی که با موفقیت بلوک را قرار داده است برنده است.


قوانین مهم Uno Stacko که باید به خاطر بسپارید

     شما نمی توانید یک بلوک را از 3 ردیف بالا بکشید.
     مهم‌ترین قانون بازی این است که فقط از یک دست برای کشیدن و چیدن بلوک‌ها استفاده کنید، اما می‌توانید در حین نوبت دست خود را عوض کنید.
     برج ها را با انگشتان خود نگیرید.
     وقتی از بلوک قرعه کشی 2 استفاده می شود، نمی توانید یک Action Block (معکوس، پرش، ترسیم دو یا وحشی) بکشید. بازیکن باید 2 بلوک معمولی را برای جمع کردن انتخاب کند.

حالا بیایید در مورد بلوک های عمل صحبت کنیم:
عملکرد بلوک اکشن
رسم دو بلوک

اگر این بلوک کشیده شود، بازیکن بعدی باید دو بلوک همرنگ را بیرون بکشد و 2 بلوک بکشد. وقتی از بلوک قرعه کشی 2 استفاده می شود، نمی توانید یک Action Block (معکوس، پرش، ترسیم دو یا وحشی) بکشید. بازیکن باید 2 بلوک معمولی را برای جمع کردن انتخاب کند.

مثال: بیایید تصور کنیم یکی از بازیکنان از بلوک yellow draw 2 استفاده می کند، در این مورد، بازیکن بعدی فقط باید 2 بلوک زرد را پیدا کند و آنها را در بالای برج روی هم بگذارد.
بلوک معکوس
اگر یک بلوک معکوس کشیده شود، بازی در جهت مخالف ادامه می یابد تا زمانی که کسی بلوک معکوس دیگری را بیرون بکشد. هنگامی که یک بلوک معکوس کشیده می شود، می توانید از یک بلوک عمل استفاده کنید.
مثال: بازیکنی یک برعکس زرد می کشد، بنابراین بازیکن بعدی به نوبه خود باید بلوک زرد هر عدد یا بلوک وحشی را بکشد.
پرش از بلوک
اگر یک بلوک پرش کشیده شود، بازیکن بعدی که می‌رود باید نوبت خود را بگذرد و بازیکن بعد از پرش باید بلوکی را بکشد که با رنگ بلوک پرش کشیده شده مطابقت داشته باشد یا یک بلوک وحشی بکشد.بلوک وحشی


اگر یک بلوک وحشی کشیده شود، بازیکنی که آن را کشیده می‌تواند هر رنگی را انتخاب کند و آن را به بازیکنان دیگر اعلام کند. این می تواند شامل حفظ رنگ فعلی نمایشنامه باشد.
مثال: بازیکن 1 یک بلوک وحشی را کشید و آنها را در بالای برج چید. اکنون، او اعلام می کند که رنگ بعدی باید سبز باشد و پس از آن بازیکن بعدی نیز به نوبه خود باید با رنگ بلوک وحشی اعلام شده که در این مورد بلوک سبز است مطابقت داشته باشد. زمانی که از بلوک وحشی استفاده می شود، بازیکنان مجاز به استفاده از بلوک اکشن هستند
این همه چیز در مورد بلوک عمل است که باید بدانید.


نحوه بازی Uno Stacko
     نمایش در ابتدا در جهت پاکسازی در جهت عقربه های ساعت یا جهت چپ از بازیکن اول پیش می رود. با توجه به خود می توانید اولین بازیکن را به صورت تصادفی انتخاب کنید.
     بازیکن اول هر بلوکی را که ترجیح می‌دهد انتخاب می‌کند و آن را از برج بیرون می‌کشد و در بالای برج انباشته می‌شود.
     بازیکن بعدی باید یک بلوک به همان رنگ یا همان عدد بکشد.
     فردی که باعث سقوط برج می شود، دور به پایان می رسد و برنده آخرین بازیکنی است که با موفقیت آخرین بلوک را کشیده و دوباره ذخیره می کند بدون اینکه باعث سقوط برج شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...