بازی فکری «شب مافیا، اکسپنشن زرد»

از {{model.count}}

Mafia Yellow Expantion

  • رده سنی: 14 سال به بالا
  • تعداد نفرات: 5 تا 15 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 20 دقیقه به بالا
  • ابعاد بسته محصول: 0.2 × 15 × 11 سانتیمتر
تعداد
نوع
50,000
42,500 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «شب مافیا، اکسپنشن زیبا»،  اکسپنشن جدید شب مافیا با عنوان “اکسپنشن زرد” در اسفندماه 1401 منتشر شد.این اکسپنشن شامل 3 نقش مستقل هست. نقش های دوال پا، گَرگ، روح دزد نقش  های این اکسپنشن می باشند که هر کدوم سناریوی مختص و جذابیت های خاص خودش  رو داره.

رده سنی
14 سال به بالا
تعداد نفرات
5 تا 15 نفر
مدت زمان اجرا بازی
20 دقیقه به بالا
ابعاد بسته محصول
0.2 × 15 × 11 سانتیمتر
تولید کننده
دورهمی جواهری

معرفی محتویات «اکسپنشن زرد» بازی شب مافیا

این اکسپنشن شامل 3 نقش مستقل هست. نقش های دوال پا، گَرگ، روح دزد نقش  های این اکسپنشن می باشند که هر کدوم سناریوی مختص و جذابیت های خاص خودش  رو داره.

گَرگ عضو جدید خانواده گرگ نما ها محسوب میشه و از این به بعد گرگ نماها کمی قوی تر می شوند.

نقش دوال پا مربوط به اولین مسابقه طراحی شب مافیاست  که توسط آریا صلاحی طراحی شده و جزو برگزیدگان بود. مجموعه دورهمی فقط نقش  را کمی تغییر داده و به روز کرده.

نقش روح دزد نیز سناریوی خاص خودش رو داره که قوانینش کمی با حالت معمولی فرق داره.

این بسته از لحاظ اندازه و شکل ظاهری، شبیه به اکسپنشن شهروندی و همچنین اکسپنشن سیاه و اکسپنشن واگیر می باشد.

دقت کنید که برچسب را نَکَنید، چون تنها راه دسترسی شما به راهنمای اکسپنشن زرد است. راهنمای بسته اکسپنشن در فایلی قرار دارد که با اسکن کردن QR کُد روی برچسب بسته کارتها می توانید آن را دانلود کنید. با چاقو یا تیغ می توانید به راحتی خط برشی که با قیچی مشخص شده است را بِبُرید. 

وقتى صحبت از بسته اکِسپنشن میشه، اون هم در حوزه بازى، منظور بسته اى هست  که به بازى اصلى اضافه میشه و بازى رو گسترده تر و باحالتر مى کنه. این اضافه شدن میتونه کارت، مهره، شخصیت نقشه،سناریو، داستان و قوانین بازى  باشه. یعنى بسته اِکسپشِن به تنهایى قابل استفاده نیست و حتما باید به  همراه بازى اصلى استفاده بشه. در واقع یه جور بروز رسانى و تغییر فصل بازى  میشه.
براى جایگزینى واژه اکسپنشن میشه از واژه هایى مانند افَزونه، بسته الحاقى  یا بسته مکمل استفاده کرد. اما چون این موضوع تخصصى است و اکِسپنشن اصطلاح  رایج و عرف آن است، ما هم از همین واژه استفاد کردیم.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...