بازی فکری «اسلپ ایت»

از {{model.count}}

Slap It

  • تعداد نفرات: 2 تا 8 نفر
  • رده سنی: 7 سال به بالا
  • مدت زمان اجرا بازی: 10 دقیقه
  • تولید کننده: میپل کینگ
تعداد
نوع
125,000
106,250 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «اسلپ ایت»، اسلپ ایت، یک بازی خانوادگی هیجان‌ انگیز و سرعتی است. هیولاها به شهر شما حمله می کنند و شما باید سرعت عمل داشته باشید، سریعترین باشید تا زودتر از رقبای خود متوجه  ظاهر شدن هیولاها شوید. و به بهترین شکارچی هیولا تبدیل شوید.

تعداد نفرات
2 تا 8 نفر
رده سنی
7 سال به بالا
مدت زمان اجرا بازی
10 دقیقه
تولید کننده
میپل کینگ

بازی ایرانی بزن تو گوشش (Slap It)

دروازه‌ای به بُعدی دیگر گشوده شده و هیولاها به‌داخل سرازیر شده‌اند. در هنگام  روبه‌رو شدن با یک هیولا چه می‌کنید؟! بزنید تو گوشِ‌ش!!

در بازی  فکری «Slap It!» بازیکنان می‌کوشند تا نخستین بازیکنی باشند که توی گوشِ  هیولای دُرست می‌زنند ولی این کار همیشه هم به همین راحتی نیست! با  هیولاهای جدیدی که از دروازه وارد می‌شوند و با تاس‌هایی که هر لحظه قوانین  بازی را تغییر می‌دهند، باید همیشه آماده باشید و اگر دیدید هیولایی  می‌آید، بزنید توی گوش‌اَش!

بازیکنی که تاس‌ها را در دست دارد، آن‌ها  را به‌شکلی که در دیدرَسِ همه باشد، پرتاب می‌کند. تاس‌ها به یکی از  کارت‌های رو-شده در وسط میزِ بازی اشاره می‌کنند. اوّلین بازیکنی که کارت  دُرست را بزند، کارت را برای خود برداشته و یک کارت جدید از دسته‌ی  کارت‌ها، جایگزینِ آن می‌کند. سپس تاس‌ها به نفرِ بعدی منتقل شده و بازی،  به همان ترتیب ادامه پیدا می‌کند.

وقتی که فقط دو هیولا روی میز  باقی مانده باشند، بازی به پایان می‌رسد. بازیکنی که بیش‌ترین کارت‌ها را  برای خود برداشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود. در صورت تساوی، بازیکنی که  بزرگ‌ترین تک‌کارت هیولا را در دست داشته باشد، برنده خواهد بود.

 اجزای بازی: توکن سیاه چاله، دفترچه راهنما، 20 کارت هیولا، 2 کارت تاس

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244