بازی فکری «مسافران جنوب دجله Wayfarers Of The South Tigris»

از {{model.count}}

Wayfarers Of The South Tigris Board Game

  • زمان بازی: 60 تا 90 دقیقه
  • تعداد بازیکن: 1 تا 4 نفر
  • سن مناسب: 14 سال به بالا
  • ابعاد جعبه محصول: 7 × 28.5 × 28.5 سانتیمتر
تعداد
نوع
790,000
632,000 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری دهکده بردگیم «مسافران جنوب دجله Wayfarers Of The South Tigris»، اتفاقات بازی مسافران جنوب دجله، در اوج دوران خلافت عباسیان، حدود 820 سال  پس از میلاد مسیح جریان دارد. به عنوان ماجراجویان، نقشه‌برداران و  ستاره‌شناسان شجاع، برای نقشه‌برداری از سرزمین‌های اطراف و بهشت‌های  فرادست، بغداد را ترک کنید. بازیکنان باید کاروان‌، کارگرها و تجهیزاتشان  را مدیریت کنند، ضمن اینکه به شکل منظم، یافته‌های خود را به مرکزِ حکمت  گزارش دهند. آیا خلیفه را تحت تاثیر قرار خواهید داد، یا اینکه راهتان را  گم کرده و تسلیم بیابان خواهید شد؟!

زمان بازی
60 تا 90 دقیقه
تعداد بازیکن
1 تا 4 نفر
سن مناسب
14 سال به بالا
ابعاد جعبه محصول
7 × 28.5 × 28.5 سانتیمتر
تولید کننده
دهکده بردگیم

هدف بازی:
هدف بازی مسافران جنوب دجله، کسب بیشترین امتیاز پیروزی در  پایان بازی است. راه‌ اصلی کسب امتیاز، نقشه برداری از زمین، آب و آسمان  است. همچنین می‌توانید با به روز کردن کاروان، کسب ایده و اثرگذاری بر سه  صنف علم، تجارت و اکتشاف امتیاز کسب کنید. بازیکنان ضمن انجام اکتشافات،  می‌خواهند که پیشرفت‌های خودشان را به شکلی سریع به ثبت برسانند. بازی  زمانی تمام می‌شود که یکی از بازیکنان به سمت راست ترین ستون در نوار ثبت  وقایع برسد.

بازی مسافران دجله جنوب یک بازی استراژیک است و در این بازی افراد سعی میکنند کاروان خود را با  وسایل مورد نیاز تجهیز کنند, افراد متخصص برای انجام کارهای مختلف استخدام  کنند, شهر های جدید کشف کنند, در آب های آزاد پیشروی کنند و دست آورد  هایشان را در سفرنامه شخصی ثبت کنند. راه های مختلفی برای امتیاز گیری در  بازی وجود دارد و برنامه ریزی افراد برای مسیری که در سفرنامه ثبت میکنند  برنده بازی را مشخص میکنند.

این بازی برای 1 تا 4 نفر طراحی شده و یک  دست بازی حدود 90 تا 120 دقیقه طول میکشد و از سختی متوسط برخوردار است.  این بازی از مکانیزم های خلاقانه ای برای پیش بردن بازی استفاده کرده و  بازیکنان روند داستانی بازی را به خوبی حس می کنند. رقابت بین بازیکنان در  جذب افراد با قابلیت های مختلف و همچنین سفرنامه بسیار جذاب است و تمام  کارت های بازی منحصر به فرد هستند. همچنین تنوع اکشن ها در این بازی بسیار  بالا است به طوری که هر بار با چیدمان افراد و تجهیزات کاروان جدیدی بازی  میکنید و با استفاده از استراتژی های مختلف بازی, امتیاز کسب میکنید. سه  اتحادیه در این بازی وجود دارد که در بعضی از اکشن ها میتوانند به کمک  بازیکنان بیایند و استفاده هوشمندانه از اتحادیه ها مهم است.

مسافران دجله جنوب یک بازی استراتژی با طراحی زیبا است و اگر علاقه مند به بازی های سبک استراتژی هستید این بازی به شما توصیه می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...