بازی فکری «عصر صنعتگران: افزونه معماران امپراطوری غرب»

از {{model.count}}

Age of Artisans: Architects of the West Kingdom Exp

  • تعداد نفرات: 1 تا 6 نفر
  • مدت زمان بازی: 60 تا 80 دقیقه
  • رده سنی: 12 سال به بالا
  • درجه سختی: پیچیده
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «عصر صنعتگران: افزونه معماران امپراطوری غرب»، در Architects of the West Kingdom: Age of Artisans، کاوشگران به عنوان استادکاران به شهر بازگشته اند و به دانش صنایع دستی و ابزارهای جدید مجهز  شده اند. اضافه کردن اجزای سازنده برای یک بازیکن اضافی! شامل کارت‌های  جدید Craft و یک انجمن صنفی دو لایه بازی را با دو تخته بازیکن جدید و  انواع شاگردها و ساختمان های جدید گسترش می دهد.برای بازی به معماران  پادشاهی غربی نیاز دارد.

تعداد نفرات
1 تا 6 نفر
مدت زمان بازی
60 تا 80 دقیقه
رده سنی
12 سال به بالا
درجه سختی
پیچیده
تولید کننده
گیمیکال

در Architects of the West Kingdom: Age of Artisans، کاوشگران به عنوان استادکاران به شهر بازگشته اند و به دانش صنایع دستی و ابزارهای جدید مجهز شده اند. اضافه کردن اجزای سازنده برای یک بازیکن اضافی! شامل کارت‌های جدید Craft و یک انجمن صنفی دو لایه بازی را با دو تخته بازیکن جدید و انواع شاگردها و ساختمان های جدید گسترش می دهد.برای بازی به معماران پادشاهی غربی نیاز دارد.

توسعه Age of Artisans را امتحان کنم، که مکانیک‌ها و ترفندهای گیم‌پلی جدیدی را به بازی‌های معرفی می‌کند.

این بازی رومیزی اکنون می‌تواند از شش بازیکن پشتیبانی کند، و افزودنی‌های هیجان‌انگیزی وجود دارد که به طرز خوبی تجربه اصلی رومیزی را پیچیده می‌کند.
هدف اصلی در بازی - کسب بیشترین امتیاز پیروزی تا پایان بازی - تغییر نکرده است، اما برخی از مکانیک ها متعادل یا اصلاح شده اند تا تجربه را افزایش دهند و فرصت های جدیدی را برای بازیکنان برای دنبال کردن استراتژی های خود فراهم کنند. روشی که بازیکنان بر اساس آن ساختمان‌ها را می‌سازند یا کار را در کلیسای جامع پیش می‌برند، باقی می‌ماند، اما این گزینه‌ها با روش‌هایی برای بهبود ساختمان‌هایی که می‌سازید و کارآموزانی که استخدام می‌کنید تقویت می‌شوند.

معماران پادشاهی غربی یک تجربه عالی بود. بیایید ببینیم Age of Artisans چگونه بر اساس بازی پایه، ساخته می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...