بازی فکری «آزول 1»

از {{model.count}}

Azul

  • تعداد بازیکن: 2 تا 4 نفر
  • زمان بازی: 30 دقیقه
  • سن مناسب: +8 سال
  • پیچیدگی: متوسط
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «آزول 1»، کاشی کاری سنتی به سبک پرتغالی،  بردگیم "آزول"، شما را در نقشِ یک هنرمند کاشی‌کار و برای آراستنِ  دیوارهای کاخ پادشاهی "اِوُورا" به پرتغال می‌بَرد.

تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
زمان بازی
30 دقیقه
سن مناسب
+8 سال
پیچیدگی
متوسط
تولید کننده
مستر گیم

کاشی‌کاریِ استراتژیک در پرتغال!
پرتغالی‌ها، پس‌از آن‌که پادشاه‌شان، "مانوئل اوّل"، در بازدیدش از کاخ افسانه‌ای "اَلحَمراء"، در جنوب اسپانیا،  شیفته‌ی کاشی‌های سرامیکی آبی و سفید، موسوم به "آزوله‌ژو" (یا  "آسوله‌خو") شد -که یادگار اعراب مسلمان در جنوب اروپا هستند- استقبالی  فوق‌العاده از این کاشی‌های زینتیِ زیبا کردند. "مانوئل اوّل" که مسحور و  مقهورِ زیباییِ کاخِ همتای اسپانیایی خود شده بود، بلافاصله دستور داد که  دیوارهای داخلیِ کاخ او در پرتغال نیز باید با چنان کاشی‌هایی زینت داده  شوند. بردگیم "آزول"، شما را -در نقشِ یک هنرمند کاشی‌کار و برای آراستنِ  دیوارهای کاخ پادشاهی "اِوُورا"- به پرتغال می‌بَرد.
در بازی آزول  azul بازیکنی باشید که در پایان بازی، بیش‌ترین امتیاز را دارد! اگر در یک  دور از بازی، دستِ‌کم یکی‌از بازیکنان موفق شود یک ردیف افقی از 5 کاشیِ  به‌هم‌پیوسته، در دیوار خود تشکیل دهد، در پایانِ آن دور، بازی به پایان  می‌رسد. ساختِ الگوهای ویژه، امتیازات بیش‌تری را نصیبِ بازیکنان خواهد  کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...