بازی فکری «مسیر متقاطع»

از {{model.count}}

Crosspath

  • تعداد نفرات: 2 تا 4 نفر
  • ابعاد جعبه محصول: 37 در 37 در 5 سانتیمتر
  • رده سنی: 10 سال به بالا
  • شماره مدل: 0405
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «مسیر متقاطع»، در بازی تقاطع یا مسیر متقاطع Crosspath باید یک مسیر پیوسته که دو طرف مقابل زمین بازی را به هم متصل می کند، ایجاد کنید. بازیکنی که اولین کار را انجام دهد برنده است.با این حال، بازیکنان باید پنهان کنند که در کدام جهت قصد دارند مسیر خود  را طی کنند (از "A" به "C" یا از "B" به "D") تا زمانی که یک تراشه برنده  قرار گیرد.برای برنده شدن، هر نقطه انتهایی ضلع "A" را به هر نقطه  انتهایی ضلع "C" و یا - هر نقطه پایانی ضلع "B" را به هر نقطه پایانی ضلع  "D" متصل کنید. یک مسیر پیوسته در هر دو انتها باید دقیقاً به نقاط انتهایی  متصل شود.

تعداد نفرات
2 تا 4 نفر
ابعاد جعبه محصول
37 در 37 در 5 سانتیمتر
رده سنی
10 سال به بالا
شماره مدل
0405
تولید کننده
چین

بازی رومیزی کودکان "Crosspath"

هدف بازی:
 در این بازی باید یک مسیر پیوسته که دو طرف مقابل زمین بازی را به هم متصل می کند،ایجاد کنید. بازیکنی که اولین کار را انجام دهد برنده است.
با این حال، بازیکنان باید پنهان کنند که در کدام جهت قصد دارند مسیر خود را طی کنند (از "A" به "C" یا از "B" به "D") تا زمانی که یک تراشه برنده قرار گیرد.
برای برنده شدن، هر نقطه انتهایی ضلع "A" را به هر نقطه انتهایی ضلع "C" و یا - هر نقطه پایانی ضلع "B" را به هر نقطه پایانی ضلع "D" متصل کنید. یک مسیر پیوسته در هر دو انتها باید دقیقاً به نقاط انتهایی متصل شود.

محتویات:
- زمین بازی - 1 عدد،
- تراشه های هشت ضلعی - 32 عدد. (4 ست 8 عددی)
- چیپس مربع - 16 عدد. (4 ست 4 تکه);

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...