وارچست: صندوق جنگ

از {{model.count}}

Warchest

  • تعداد نفرات: 2 تا 4نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 30 تا60 دقیقه
  • رده سنی: 14 سال به بالا
تعداد
نوع
435,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی وارچست، یک بازی استراتژیک با تکرارپذیری بالاست که یادگیری آن آسان است. در این بازی هر بازیکن کنترل یک ارتش متشکل از واحد‌های نظامی منحصر به فرد را بر عهده دارد.

تعداد نفرات
2 تا 4نفر
مدت زمان اجرا بازی
30 تا60 دقیقه
رده سنی
14 سال به بالا

توضیح بازی:

بازی وارچست، صندوق جنگ یک بازی جنگی  است.

در بازی صندوق جنگ، شما در نقش فرماندهان نظامی قرون وسطی قرار می گیرید و در تلاش هستید تا کنترل مناطق تاکتیکی و کلیدی میدان نبرد را بدست آورید.

یک فرمانده موفق نه تنها باید نیرو های خود را در میدان نبرد فرماندهی کند، بلکه باید نیرو هایی که هنوز وارد میدان نبرد نشده اند را نیز ساماندهی کند.

صندوق جنگ، یک بازی استراتژیک با تکرارپذیری بالاست که یادگیری آن آسان است.

در این بازی هر بازیکن کنترل یک ارتش متشکل از واحد‌های نظامی منحصر به فرد را بر عهده دارد. روش انتخاب و ترکیب واحد نظامی، به شکلی بسیار هوشمندانه در این بازی به کار برده شده است. صندوق جنگ شما را با چالش پیاده کردن استراتژی‌های مختلف برای استخدام نیرو، جبران تلفات و ایجاد برتری بر دشمن و نهایتا شکست دادن لو روبرو می‌کند.

روند بازی:

در شروع بازی ،با بیرون آوردن توکن های خود از کیسه،چندین واحد مختلف را وارد ارتش خود کرده ، که از آن استفاده می کنید تا نقاط کلیدی را روی برد را تحت کنترل در آورید.

برای پیروزی در بازی وارچست ، شما نه تنها باید ارتشهای خود در میدان جنگ ، بلکه آنهایی که منتظر اعزام هم هستند را مدیریت کنید. هر دور سه توکن را از کیسه خود بیرون می کشید ، سپس با استفاده از آنها اکشن های خود را انجام میدهید. هر توکن یک واحد نظامی را در یک طرف خود نشان می دهد و می تواند برای انجام دادن اکشن های مختلف استفاده شود.

بازی زمانی به پایان می رسد که یک بازیکن – یا یک تیم در صورت بازی چهار نفره – همه نشانگرهای کنترل خود را روی بورد بازی قرار داده باشد. آن بازیکن یا تیم برنده بازی خواهد بود.

اجزا بازی:

۷۴ عدد ژتون واحدهای نظامی
– ۴ عدد ژتون سلطنتی
– ۱ عدد نشانگر ابتکار عمل
– ۱۶ عدد کارت واحد واحدهای نظامی
– ۱۶ عدد نشانگر کنترل منطقه
– ۴ عدد کیسه
– ۱ عدد صفحه بازی
– ۱ عدد دفترچه راهنما 

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244