کارماکا: تناسخ

از {{model.count}}

karmaka

  • تعداد بازیکنان: ۲ تا ۴ نفر
  • زمان بازی: 45 دقیقه
  • پیچیدگی: متوسط
  • تولید کننده: واتیکان
تعداد
نوع
215,000
172,000 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

آماده تناسخ و زندگی در دنیاهای جدید باشید، از زندگی سوسکی تا بالاترین مرحله ی کارما، هر یک از شما، بازی را به عنوان یک سوسک سرگین‌ غلطان آغاز می‌کنید، در حالی که تعدادی کارت در دستتان دارید و دسته‌‌ای کوچک از کارت‌ها نیز در مقابلتان، هنگامی که کارت‌هایتان ته بکشند، زندگی فعلی‌تان به پایان می‌رسد،

تعداد بازیکنان
۲ تا ۴ نفر
زمان بازی
45 دقیقه
پیچیدگی
متوسط
تولید کننده
واتیکان

هر یک از شما، بازی را به عنوان یک سوسک سرگین‌ غلطان آغاز می‌کنید، در حالی که تعدادی کارت در دستتان دارید و دسته‌‌ای کوچک از کارت‌ها نیز در مقابلتان. هنگامی که کارت‌هایتان ته بکشند، زندگی فعلی‌تان به پایان می‌رسد، اما با تجلی دوباره زندگی جدیدی را شروع می‌کنید؛ و اگر به اندازه کافی در زندگی قبلی‌تان سعادتمند شده باشید، یک سطح در مسیر کارما بالا می‌روید. پس اطمینان حاصل کنید تا در هر مرحله از زندگی‌، امتیاز کافی کسب کرده باشید، در غیر این صورت محکوم به تکرار همان زندگی قبلی‌تان هستید. همچنین آنقدر به هر مرحله از زندگی دل نبسته و کشش ندهید تا رقبا از شما پیشی بگیرند. اولین بازیکنی که به تعالی برسد، یعنی بالاترین سطح مسیر کارما را درنوردد، پیروز می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244