بازی فکری مهارتی «تلاطم»

از {{model.count}}

Riff Raff

  • تعداد نفرات: 2 تا 4 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 20 دقیقه
  • رده سنی: 8 سال به بالا
  • تولید کننده: جاوید
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

 بازی فکری مهارتی «تلاطم»، در بازی Riff Raff بازیکنان در نقش کاپیتان ها یا ناخداهایی هستند که باید  قطعات مختلفی که دراختیار دارند رو در کشتی چوبی نامتعادل و بسیار حساس به  تکان و حرکت قرار دهند. در این بازی هم اصلی ترین نکته داشتن تمرکز و دقت در زمان جایگذاری قطعات و همچنین داشتن سرعت عمل برای زمان افتادن قطعات هست.

تعداد نفرات
2 تا 4 نفر
مدت زمان اجرا بازی
20 دقیقه
رده سنی
8 سال به بالا
تولید کننده
جاوید

در بازی Riff Raff بازیکنان در نقش کاپیتان ها یا ناخداهایی هستند که باید   قطعات مختلفی که دراختیار دارند رو در کشتی چوبی نامتعادل و بسیار حساس به   تکان و حرکت قرار دهند. در این بازی هم اصلی ترین نکته داشتن تمرکز و دقت  در زمان جایگذاری قطعات و همچنین داشتن سرعت عمل برای زمان افتادن قطعات  هست.

بازی ریف رَف مثل دیگر بازیهای مهارتی قوانین پیچیده و مشکلی نداره، و شما فقط به مهارت هایی که برای انجام اون بازیها لازم هست احتیاج دارید، که بیشتر مهارت های سرعت عمل و همچنین دقت و تمرکز بالا هست.
این کشتی چوبی که بر روی جعبه خود بازی قرار میگیره، دارای بخش های مختلفی برای قرار گرفتن اجسام هست که با شماره مشخص شده اند و هر قسمتی دارای شرایط تحمل وزنی و تعادلی متفاوتی هست.
هدف در این بازی قرار دادن تمام قطعات در اختیار هر بازیکن بر روی کشتی هست، و اولین بازیکنی که بتونه تمام قطعات خودش رو زودتر از بقیه در کشتی قرار بده برنده بازی میشه.
بازی به همین سادگی هست و به غیر از یکی دو تا نکته و قوانین برای جایگذاری قطعات، نکته دیگه ای نداره و از این رو مناسب برای تمام سنین حتی 5 سال به بالا هست و این رو هم باید بگم که حتی تماشای این بازی هم به اندازه بازی کردن اون لذت داره و اون هیجان و استرس چیدن قطعات و حرکت های طولی و عرضی کشتی بر روی گوی تعادلی خودش، برای بینندگان بازی هم جذابیت داره.


"دریا در حال طوفانی شدن است! بادبان ها رو بکشید، همه به پست های خودشون برن! "این جملات فریادهای ناخدای کشتی "ریف رَف" بود که در عرشه کشتی به گوش میرسید. از زمانی که کشتی ساحل رو ترک کرده بود، دریا روی خوشی به  کشتی  و مسافران نشون داده بود و این اولین طغیانش از بابت حضور غریبه ها  بر  قلمروش بود! تمام مسافران به اتاق های خودشون رفتند و درها رو قفل  کردند و با استرسی ناشی از ترس و واهمه به انتظار درایت ناخدا و ملوانان  دست به دعا  برداشتند!! امواج خروشان دریا در هر لحظه کشتی رو به سمتی  میکشونه و گویی  تکه چوبی کوچک بر روی جوی آبی شناوره!تمام نگرانی ناخدا  هدایت کشتی نیست و  اون باید نگران محموله های مهم داخل کشتی هم باشه.با هر  تکان، محموله های با ارزش کشتی جابجا میشند و هر لحظه امکان سقوط شون بر  دریای خروشان و مواج  وجود داره! " همه ملوانان مواظب محموله ها باشند...هر  ملوانی مسئول یکی از  قسمت ها بشه... هر محموله ای از کشتی بیرون بیافته، ملوان مسئول اون رو هم  به دریا میندازم!!! " و این جملات آخرین صحبت هایی  بود که از ناخدای عصبانی  به گوش می رسید...

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...