بازی فکری «کاستل»

از {{model.count}}

Kastel

  • تعداد نفرات: 2 تا 6 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 30 الی 60 دقیقه
  • رده سنی: 8 سال به بالا
  • تولید کننده: ذهن زیبا
تعداد
نوع
180,000
153,000 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

 بازی فکری کاستل Kastel  یعنی آقای "کلّه‌کدو" مناسب برای سرگرمی و افزایش فعالیت ذهنی، تقویت مهارت دیداری، تقویت قدرت حل مساله و معما، تقویت قدرت درک و شناخت، افزایش قدرت حدس و گمان، تقویت قدرت الگوسازی است.

تعداد نفرات
2 تا 6 نفر
مدت زمان اجرا بازی
30 الی 60 دقیقه
رده سنی
8 سال به بالا
تولید کننده
ذهن زیبا

شب "هالووین" است و اهالیِ قلعه‌ی باستانیِ "کاستِل"، یعنی آقای "کلّه‌کدو"  (یک "آدم-کدو"ی موذی و خبیث!)، استاد "گوربه‌گور" (یک زامبیِ خسته!) و  جناب "کُهنه‌پیچ" (یک مومیاییِ هزارودویست‌ساله، از نوادگانِ فراعنه‌ی  مصر!)، به‌رسمِ هر سال برای شرکت در مراسم آماده می‌شوند. سرگرمیِ این  "مُرده‌های نَمُردنی" -که برعکسِ ظاهرِ ترسناک‌شان، از حسّ طنز خوبی هم  برخوردار هستند- در شب "هالووین"، ترساندنِ مردمی است که برای برگزاری  مراسم، به قلعه‌ی "کاستِل" می‌آیند! البته با این‌که اهالیِ قلعه، قصدِ بدی  ندارند و هدف‌شان فقط شیطنت و بازیگوشی است ولی -به‌قول معروف- آن‌ها  شوخی‌شوخی مردم را می‌ترسانند و مردم جدّی‌جدّی سکته‌های ناقص می‌زنند و  روانه‌ی بیمارستان‌ها می‌شوند! این امر، ممکن است احساساتِ نداشته‌ی  قلعه‌نشینان را اندکی جریحه‌دار کند ولی چاره‌ای نیست، برای یک "نامیرا"،  ترسناک بودن، از نان شب واجب‌تر است!!حال باید دید کدام‌یک از اهالیِ  قلعه‌ی "کاستِل" می‌تواند تعداد بیش‌تری را زَهره‌تَرک کند (آن‌ها برای  بالا بُردنِ آمارِشان حتی حاضرند زَهره‌تَرک‌شدگان را از یکدیگر  بقاپند)!!...

اجزاء بازی
90 کارت (با تصاویرِ آقای "کلّه‌کدو"، استاد "گوربه‌گور" و جناب "کُهنه‌پیچ"؛ از هرکدام 30 کارت)
کاغذ و قلم، برای ثبت امتیازات، فراموش نشود!

آغاز بازی
کاغذ و قلم را آماده داشته باشید. کارت‌ها را -به‌پُشت- بُر بزنید. به هر بازیکن 3 کارت بدهید. کارت‌های خود را طوری در دست بگیرید که فقط خودتان بتوانید ببینید! بقیه‌ی کارت‌ها -به‌پُشت- ستونِ کارت‌‌های "قلعه" را در وسط میز تشکیل می‌دهند.

هدف بازی
بازیکنی که در پایان بازی، بیش‌ترین امتیاز را داشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...