بازی فکری «میستریوم پارک»

از {{model.count}}

Mysterium Park Board Game

  • تعداد نفرات: 2 تا 6 نفر
  • رده سنی: 10 سال به بالا
  • مدت زمان اجرا بازی: 28 دقیقه
  • ابعاد جعبه محصول: 4.8 × 17.7 × 23.7 سانتیمتر
تعداد
نوع
495,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «به میستریوم پارک خوش آمدید»، کشف شرایط مرگ روح، قبل از شروع بازی باید نقش خود را انتخاب کنید: روح یا مدیوم! یک رویداد تفریحی عجیب در شهر کوچک دِری، در ایالات متحده در حال  برگذاری است. پارک ناشناخته‌ها نام رویدادی است که در حال حاضر به خاطر  اعمال شگفت انگیز و جاذبه های باورنکردنی خود مشهور است.شایعات حاکی  از آن است که این پارک همچنین به خاطر اتفاقات عجیبی که درونش رخ داده  است، بر سر زبان ها افتاده است: پیشگویی‌ها، شعبده‌های غیرقابل توضیح،  پدیده‌های ماوراء الطبیعه و ... همچنین ادعا می‌شود که مدیر سابق آن نیز یک  بار به طور مرموزی ناپدید شده بوده است! به عنوان یک مدیوم، شما به چنین  داستان های عجیب و غریب ای علاقه دارید، بنابراین شما و دوستانتان برای  تحقیق به پارک ناشناخته‌ها می‌روید.

تعداد نفرات
2 تا 6 نفر
رده سنی
10 سال به بالا
مدت زمان اجرا بازی
28 دقیقه
ابعاد جعبه محصول
4.8 × 17.7 × 23.7 سانتیمتر
تولید کننده
گنجیفا

آیا شایعات صحت دارند؟ تا اینجا که اینطور به نظر می رسد. پس از رسیدن  به پارک، توسط نیروهایی ماورایی دچار توهم می‌شوید. شما متوجه میشید که  تصادفی به اینجا نیامده‌اید، بلکه شما توسط روح کارگردان به اینجا  فراخوانده شده‌اید. شما با هم، راز مرگ کارگردان کارناوال را کشف خواهید  کرد. کارگردان به شناسایی مجرم و محل وقوع جرم کمک خواهد کرد. از کمک‌های  ماورایی خود استفاده کنید و معما را حل کنید تا روح ‎کارگردان را از  عذاب‌ای که به آن دچار شده، نجات دهید.

خلاصه بازی
میستریوم پارک  یک بازی همکاری است: همه بازیکنان با هم برنده یا بازنده‌اند. آنها یک هدف  مشترک دارند: کشف شرایط مرگ روح قبل از شروع بازی، بازیکنان باید ابتدا نقش  خود را انتخاب کنند: روح یا مدیوم.
بسته به نقش آنها، آنها نوع بازی‌ِ متفاوتی را انجام می‌دهند.

-  روح (یک بازیکن) باید مدیوم‌ها را در طول تحقیقات خود راهنمایی کند. روح  سرنخ هایی را در قالب کارت هایی مصور، به نام کارت های بصیرت می دهد. این  تنها راه اون برای برقراری ارتباط با مدیوم‌ها است و آنها را با استفاده از  کارت‌ها در مسیر درست قرار می‌دهد. برای تجربه بهتر، بازیکنی که از قبل با  بازی آشنا بوده یا حداقل با این نوع از بازی‌ها آشنا است، بهتر است در  اولین بازی شما به عنوان روح بازی کند.

- مدیوم‌ها (همه بازیکنان  دیگر) باید هر کدام یک مظنون را تبرئه کنند و یک مکان را نیز حذف کنند. این  ماموریت شخصی آنها است. همچنین مدیوم‌ها باید در تفسیر کارت‌های بصیرت  بازی شده توسط روح، به یکدیگر کمک کنند.
محتویات بازی
برای روح
84 کارت بصیرت
60 کارت نقشه
3 توکن بلیط
1 نگهدارنده کارت

برای مدیوم‌ها
1 صفحه بازی
1 توکن نشانگر نوبت
20 کارت شخصیت
20 کارت مکان
1 توکن شاهد
5 توکن بی‌گناه ( از هر رنگ 1 عدد)
5 نشانگر شهود ( از هر رنگ 1 عدد)

چیدمان بازی

روح و مدیوم‌ها روی یک میز کنار یکدیگر می‌نشینند.

روح یک کارت نقشه می‌کشد و آن را روی نگهدارنده کارت خود قرار می دهد.(1)

این  نقشه آنها برای دور اول بازی است. سپس، روح دو کارت نقشه اضافی می‌کشد(2) و  آنها را به پشت در کنار کارتها قرار می دهد، آنها برای دور شماره 2 و 3  استفاده خواهند شد. در طول بازی فقط روح و نه هیچکس دیگری مجاز به دیدن  کارت های نقشه در طول بازی هستند. سایر کارت‌های نقشه را دوباره در جعبه  قرار دهید: آنها در این بازی استفاده نخواهند شد.
روح 3 توکن بلیط را می گیرد(3) و سپس، تمام کارت‌های بصیرت را به پشت بُر می‌زند(4)
و یک دسته کارت برای خودش شکل می‌دهد که از آن 7 کارت بصیرت اول بازی خود را می کشد(5).

مدیوم‌ها صفحه را باز می‌کنند(6) و آن را در وسط میز قرار داده و نشانگر نوبت بازی را در کنار فضای #1 صفحه بازی قرار می‌دهند.(7)

هر  بازیکن یک رنگ را انتخاب می‌کند و نشانگر شهود(8) و توکن بی‌گناه (9) آن  رنگ را می‌گیرد. هر توکن و نشانگر باقیمانده دوباره در جعبه قرار می گیرد.  توکن شاهد نیز در کنار صفحه قرار داده می شود(10).

سپس بازیکنان برای  دور اول بازی آماده می‌شوند. برای انجام این کار، تمام کارت های شخصیت را  با هم بُر بزنید و 9 کارت را به صورت تصادفی بکشید و آنها را به صورت  تصادفی روی فضاهای مختلف صفحه قرار دهید(11). کارت های باقی‌مانده دوباره  در جعبه قرار می‌گیرند.


20 کارت مکان را در دسترس همه بازیکنان قرار دهید (12). آنها فقط در دور 2 بازی استفاده خواهند شد.

جریان بازی
هدف بازی
برای  برنده شدن در یک دست بازی میستریوم پارک، مدیوم‌ها باید در دور شماره 3  متوجه شوند که چه کسی مرتکب جرم (شخصیت) و در کجا (مکان) مرتکب آن شده است.
مدیوم‌ها  باید فهرست مظنونان (دور شماره 1) و سپس لیست مکان ها (دور شماره 2) را  محدود کنند. اگر آنها موفق به انجام این کار در 6 نوبت بازی شوند، می  توانند دور شماره 3 را انجام دهند.
در غیر این صورت، همه بازی را می‌بازند.
روح  مانند مدیوم‌ها بازی نمی‌کند، اما مثل آنها یک هدف را دنبال میکند: اگر  مدیوم‌ها برنده شوند، روح با آنها برنده می شود، در غیر این صورت همه  می‌بازند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...