بازی فکری «راک پیپر ویزارد: سنگ کاغذ جادوگر»

از {{model.count}}

Rock Paper Wizard

  • تعداد نفرات: 3 تا 6 نفر
  • مدت زمان اجرا بازی: 30 دقیقه
  • رده سنی: 14 سال به بالا
  • درجه سختی: 1.33/5
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی سنگ کاغذ جادوگر یک بازی سریع و سرگرم کننده است که با بهره گیری از ایده بازی قدیمی سنگ کاغذ قیچی و ترکیبش با جادو و طلسم، لحظات مهیج و  مفرحی را برایتان رقم میزند! سنگ کاغذ جادوگر، بازیکن را  به دنیای شگفت انگیز D&D یا همان Dungeon and dragons  می برد. بازی دخمه ها و اژدهایان معروفترین بازی رومیزی نقش آفرینی است و  طرفداران بسیاری دارد که سنگ کاغذ جادوگر در همین دنیا اتفاق میافتد، مکان بازی، طلسم ها و شخصیت ها و …

تعداد نفرات
3 تا 6 نفر
مدت زمان اجرا بازی
30 دقیقه
رده سنی
14 سال به بالا
درجه سختی
1.33/5
تولید کننده
دهکده بردگیم

اگر به جادو و جادوگری،  دنیای فانتزی و تخیلی مانند ارباب حلقه ها،  هابیت و هری پاتر علاقه مندید، قطعا از طلسم و جادو کردن در این بازی در  علیه رقبا لذت میبرید! سنگ کاغذ جادوگر مخصوص مهمانی و جمع های دوستانه است  زیرا قوانین ساده ای دارد و بیشتر از حس رقابت، لحظات خوشی را برایتان می  سازد! مخصوصا وقتی که طلسم ها را سمت هم میگیرید و صدا خنده ناشی از تعجب  بلند می شود!

در این بازی قرار است دورهم جادو کنید، در غار اژدها به  جلو بروید از‌گنجینه سکه به دست بیاورید و برای نیم ساعت الی چهل دقیقه ی پر هیجان، بخندید و لذت ببرید. خبری از قوانین زیاد و فکر کردن طولانی  نیست، هدف در بازی های مهمانی دورهم جمع کردن سنین مختلف است طوری که همه  از بازی لذت ببرند!

در بازی سنگ کاغذ جادوگر اژدها  کشته شده است، و گنجینه‌ای باقی می‌ماند که بر سر آن می‌جنگید، و بازیکنان  جادوگرانی هستند که برای گرفتن بیشترین طلا از انبوه اژدها مبارزه  می‌کنند.

روش بازی

برای بازی، ابتدا بازیکنان شخصیت خود را  انتخاب کرده و آن را روی صفحه بازی قرار میدهند. صفحه بازی در واقع غار  اژدهاست که در انتهای آن گنجینه های بسیاری قرار گرفته اند. دسته کارت های  طلسم را بُر بزنید و چهار کارت را رو کنید و در کنار صفحه بازی قرار دهید.

روند  بازی بسیار ساده است! همه بازیکنان دست هایشان را مشت کرده و جلو می  آورند. در ذهن خود یکی از طلسم های رو شده را انتخاب‌ کرده و همزمان با  گفتن “سنگ، کاغذ… جادوگر!” دست هایشان را به شکل طلسم در می آورند و به سمت  یکی از بازیکنان می گیرند.

پس از آن، به نوبت تاثیر طلسم ها را انجام  می دهند. تاثیر طلسم ها میتواند خودتان را در غار اژدها به سمت گنج ببرد  یا دیگر بازیکن دیگری را از گنج دور کند یا  تاثیرات دیگر که روی کارت ها  مشخص شده اند.

بعد از اینکه همه تاثیر طلسم هایشان را اعمال کردند، هر بازیکن که جلوتر از بقیه باشد و به گنج نزدیکتر باشد، طلا دریافت می کند!

برای  دور بعدی، کارت های طلسم جدید رو کنید و سعی کنید با  کمک جادو و طلسم ها  رقبا را از گنج دور کرده و گنجینه اژدها را از آن خود کنید!  هر بازیکن که  بتواند ۲۵ قطعه طلا به دست بیاورد، برنده بازی خواهد بود!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@synapsi.ir
09189613244