بازی فکری «دوچشمی»

از {{model.count}}
  • تعداد نفرات: 2 تا 4 نفر
  • رده سنی: 5 سال به بالا
  • مدت زمان اجرا بازی: 30 دقیقه
  • تولید کننده: بازی تا
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «دوچشمی»، دو چشمی یک بازی گروهی شاد و پر از  هیجان ۲ نفره، هر بازیکن یک عینک به چشم می‌زند و ۵ لیوان با رنگ‌های مختلف  را روی دماغک آن می‌گذارد. کوچکترین فرد تاس می‌اندازد. یکی از تاس‌ها شکل  مورد نظر و دو تاس دیگر رنگ دایره‌ی زمینه و حلقه‌ی دور تصویر را  نشان  می‌دهد. هر بازیکنی که سریعتر بتواند تصویر مطابق با تاس‌ها را پیدا کند،  آن را نشان می‌دهد. اگر درست گفته باشد یکی از لیوان‌های روی عینکش را  برمی‌دارد؛ اما اگر اشتباه کرده باشد باید یک لیوان به عینکش اضافه کند.  این بازی دقت، تمرکز و سرعت عمل بازیکنان را افزایش می‌دهد.

تعداد نفرات
2 تا 4 نفر
رده سنی
5 سال به بالا
مدت زمان اجرا بازی
30 دقیقه
تولید کننده
بازی تا

قانون بازی :
بازی دوچشمی به منظور افزایش تمرکز و قدرت یادگیری بازیکنان طراحی شده است،  در این بازی بازیکنان باید هر چه سریعتر تصویر مورد نظر را پیدا کنند  وگرنه دماغ آنها بلند خواهند ماند و امتیاز از دست می دهند. بازی به  اینصورت است که ابتدا هر یک از بازیکنان باید یک عینک روی صورت خود بگذارند و بر روی عینک نیز ۵ عدد دماغ پلاستیکی، سپس نفر اول هر ۳ تاس را پرتاب می کند و اکنون تمامی بازیکنان باید با توجه به رنگ و شکلی که روی تاس ها  آمده است، تصویر مورد نظر را بر روی صفحه بازی پیدا کنند و انگشت خود را هر  چه سریعتر روی آن قرار دهند. اگر تصویر پیدا شده درست بود، بازیکنی که  تصویر را درست حدس زده است می تواند یکی از دماغ های خودش را بردارد.  بازیکنی که زودتر بتواند دماغ هایش را تمام کند برنده بازی خواهد بود. برای  اطلاعات بیشتر در مورد روش بازی لطفا به قانون بازی در داخل بسته مراجعه  کنید.

محتویات:
۴ عدد عینک پلاستیکی
۲۰ عدد دماغ پلاستیکی
۳ عدد تاس (رنگی، اشکال و حلقه ها)
صفحه بازی (۶ قطعه پازلی)

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...