بازی فکری «آرشیتکت: معماران امپراطوری غرب»

از {{model.count}}

Architects of the West Kingdom

  • تعداد نفرات: 1 تا ۵ نفر
  • مدت زمان بازی: 60 تا 80 دقیقه
  • رده سنی: 12 سال به بالا
  • درجه سختی: پیچیده
تعداد
نوع
755,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی رومیزی یا بردگیم «معماران امپراتوری غرب Architects of the West Kingdom معماران  پادشاهی غربی» در پایان امپراطوری  کارولینگان، در شهر سیرکا در سال 850 پس  ازمیلاد اتفاق می افتد. بازیکنان، در نقش معماران سلطنتی، با یکدیگر  رقابت می کنند تا پادشاه را تحت تاثیر قرار دهند

تعداد نفرات
1 تا ۵ نفر
مدت زمان بازی
60 تا 80 دقیقه
رده سنی
12 سال به بالا
درجه سختی
پیچیده
تولید کننده
دهکده

  در بازی رومیزی یا بردگیم «معماران امپراتوری غرب»، بازیکنان، در نقش معماران سلطنتی، با یکدیگر  رقابت می کنند تا پادشاه را  تحت تاثیر قرار دهند و با ساخت ساختمان های  مختلف در سرزمین جدید او،  جایگاه اصیل خود را حفظ کنند. به این منظور، بازیکنان باید مواد خام را جمع  آوری کنند، کارآموز استخدام کنند و به صورت  دقیق نیروهای خود را مورد  پایش قرار دهند. شهر پر از خائن است. معماران  رقیب، از هیچ کاری برای  جلوگیری از پیشرفت شما دریغ نمی کنند. آیا پرهیزگار  و با فضیلت باقی می  مانید یا در جمع دزدان و در بازار سیاه شما را پیدا  خواهند کرد؟

هدف بازی:
هدف بازی معماران پادشاهی غربی به دست  آوردن بیشترین امتیاز پیروزی در پایان بازی است. امتیاز از طریق ساختن سازه  های مختلف و مشارکت در ساخت کلیسای جامع کسب خواهند شد. در طول بازی،  بازیکنان باید تصمیمات اخلاقی بسیاری بگیرند. هرچند، تنها در پایان بازی  است که پرهیزگاری آن ها مورد قضاوت قرار خواهد گرفت. شاید چند معامله ی  پنهانی در اینجا  و آن جا خیلی زیاد به نظر نرسد، اما اگر خیلی غرق آن  شوید، مجازات خواهید شد. بازی زمانی به پایان خواهد رسید که مجموعه مشخصی  از سازه ها ساخته شوند.

اجزای بازی :

35 عدد آجر
30 عدد سنگ مرمر
25 عدد طلا
40 عدد سنگ
40 عدد چوب
10+2 نشانه بازیکن در ۵ رنگ
50 عدد سکه نقره
100+20 عدد کارگر در 5 رنگ مختلف
161+50 عدد کارت
1 عدد صفحه اصلی بازی

 6+2صفحه ی دو رو بازیکن
6 عدد صنعتگر
1 عدد دفترچه امتیاز شماری
6 عدد راهنما
1+1 عدد دفترچه راهنما
1 عدد صفحه شهرداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...