بازی فکری «دنیای کوچک: دنیای وارکرفت»

از {{model.count}}

Small World, World Of Warcraft Board game

  • تعداد نفرات: 2 تا 5 نفر
  • مدت زمان بازی: 40 تا 80 دقیقه
  • رده سنی: 12 سال به بالا
  • ابعاد جعبه محصول: 7 × 30 × 30 سانتیمتر
تعداد
نوع
798,000
638,400 تومان
تخفیف
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری دهکده بردگیم «دنیای کوچک: دنیای وارکرفت، اسمال ورلد وارکرفت Small World, World of Warcraft»، روز جدیدی در سرزمین Azeroth آغاز شده، روزی شبیه به تمام روزهای قبل و  تمام روزهای بعد از آن. روزی پر از نبردهای بی‌رحمانه برای کنترل جهان  Warcraft. نه تنها در این جهان کوچک برای همه جا نیست، بلکه یک نزاع همیشگی  بین دو گروه Alliance و Horde در میان است. صبح شده و زمان آن رسیده تا در  خطوط مقدم نبرد حاضر شوید. کاندیدای جایزه Spiel des Jahres در سال 2000

تعداد نفرات
2 تا 5 نفر
مدت زمان بازی
40 تا 80 دقیقه
رده سنی
12 سال به بالا
ابعاد جعبه محصول
7 × 30 × 30 سانتیمتر
تولید کننده
دهکده بردگیم

در این بازی پر از خصومت، 2 تا 5 بازیکن برای کنترل جزایرتلاش می کنند و تنها امیدشان این است که ترکیب درستی از نژادها و قدرت ها را انتخاب کنند. بعد از اینکه قطعه ای ازاین سرزمین را تصرف کردید، همسایگان را شکست داده و به گسترش قلمرو خود بپردازید. اگر بتوانید مکان های افسانه ای و اشیاء جادویی قدرتمند را تصرف کنید، به سطح جدیدی از تسلط دست خواهید یافت.

اما هر امپراتوری عاقبت محکوم به فنا است، پس آماده رها کردن نژاد قبلی و رهبری نژاد جدید باشیدتا بتوانید بر Azeroth سروری کنید.

هدف بازی: بازیکن باید بر روی هر کدام از جفت‌های قبل از جفتی که  انتخاب  کرده یک سکه از انبار خودش قرار دهد تا به این شکل هزینه را پرداخت  کند.

سرزمین Azeroth، جهانی جادویی و بسیار بزرگ است. اما آنقدر بزرگ نیست که  تمام نژاد‌های خودخواهی که دائما به دنبال گسترش قلمرو خود هستند را در  خود جای دهد. مخصوصا اگر اکثر آن نژادها متعلق به دو گروهی باشند که نزاع  بینشان تا ابد ادامه دارد. البته، نژادهایی که به هیچ کدام از این دو گروه  تعلق ندارند از این موضوع خوشحالند و به دنبال گرفتن ماهی از این آب گل  آلود هستند و می‌خواهند تا آنجا که می‌توانند زمین‌های بیشتری را اشغال  کرده و در آن رشد کنند. 

بعد از اینکه یک نژاد از جهان  Warcraft را به همراه قدرت ویژه‌اش انتخاب کردید، باید از قابلیت‌ها و  مهارت‌های آن استفاده کنید تا مناطق اطراف را تسخیر کرده و سکه پیروزی جمع  کنید - که معمولا با سرکوب همسایه‌های ضعیف تر از شما این اتفاق رخ می‌دهد.  با قرار دادن نیروها (توکن‌های نژاد) در مناطق مختلف و تسخیر سرزمین‌های  مجاور، در انتهای نوبتتان به ازای هر منطقه‌ای که تحت کنترل شما باشد سکه  پیروزی کسب خواهید کرد. اما بالاخره روزی فرا می‌رسد که نژاد شما آنقدر در  پهنه وسیعی پخش شده باشد (مثل همان نژادهایی که قبلا دخلشان را آوردید!) که  مجبور شوید آنها را رها کنید و به سراغ نژاد دیگری بروید. کلید پیروزی در  این است که بدانید چه زمانی باید قید امپراتوری فعلی‌تان را بزنید و نژاد  دیگری را انتخاب کنید تا بتوانید بر جهان Warcraft حکمرانی کنید!

بازیکنی  که به تازگی یک بازی ویدیویی انجام داده باشد، بازی را شروع می‌کند. بازی  به شکل ساعت‌گرد ادامه پیدا می‌کند و بازیکنان یکی پس از دیگری نوبتشان را  بازی می‌کنند. وقتی که تمام بازیکنان یک نوبت بازی کنند، یک دور از بازی  تمام می‌شود.

سپس، بازیکن اول نشانگر نوبت شمار را یک فضا در  نوار نوبت‌ها جلو می‌برد و نوبت بعدی خودش را شروع می‌کند. بعد از او هم  سایر بازیکنان نوبتشان را بازی می‌کنند.

وقتی که نشانگر نوبت  به آخرین فضای نوار برسد، هر بازیکن آخرین نوبت خودش را بازی می‌کند و سپس  بازی تمام می‌شود. بازیکنی که بیشترین سکه پیروزی را جمع کرده باشد برنده  بازی خواهد بود.

وقتی که نشانگر دورشمار به آخرین فضای نوار  دورشماری برسد (بسته به تعداد بازیکنان) و همه بازیکنان آخرین نوبتشان را  بازی کرده باشند، سکه‌های پیروزی تمام بازیکنان رو خواهد شد. بازیکنی که  بیشترین امتیاز را جمع کرده باشد برنده می‌شود. در صورت تساوی، از بین  آنها، آن بازیکنی که بیشترین توکن نژاد (فعال + منقرض شده) را روی نقشه  داشته باشد برنده است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...