بازی فکری «تایمز آپ»

از {{model.count}}

Time's Up Card Game

  • تعداد نفرات: بیش از 3 نفر
  • رده سنی: 12 سال به بالا
  • مدت زمان اجرا بازی: 30 دقیقه
  • ابعاد جعبه محصول: 4.8 × 16 × 21 سانتیمتر
تعداد
نوع
285,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «تایمز آپ»،  بازی  کارتی Times Up یک بازی دورهمی باهیجان است که شما و  هم‌گروهی‌هایتان باید  اسامی اشخاص معروف را حدس بزنید و با اجرای سریع  اسامی برای  هم‌گروهی‌هایتان در سه راند، برنده مسابقه شوید. جهت تفریح و  سرگرمی بیشتر  راند چهارم به بازی اضافه شده است. این بازی در  راستای بهبود سطح معلومات عمومی و افزایش سطح فرهنگ و روابط  اجتماعی افراد نقش بسزایی دارد. همچنین این بازی باعث تقویت مهارت‌های ذهنی  و پرورش هوش  هیجانی می‌شود.

تعداد نفرات
بیش از 3 نفر
رده سنی
12 سال به بالا
مدت زمان اجرا بازی
30 دقیقه
ابعاد جعبه محصول
4.8 × 16 × 21 سانتیمتر
تولید کننده
بازیگارد

 یه بازی گروهی و دورهمی جذاب، بازی پانتومیم به روش نوین، بازی  کارتی Times Up یک بازی دورهمی باهیجان است که شما و هم‌گروهی‌هایتان باید  اسامی اشخاص معروف را حدس بزنید و با اجرای سریع اسامی برای  هم‌گروهی‌هایتان در سه راند، برنده مسابقه شوید. جهت تفریح و سرگرمی بیشتر  راند چهارم به بازی اضافه شده است.

این بازی در  راستای بهبود سطح معلومات عمومی و افزایش سطح فرهنگ و روابط اجتماعی افراد نقش بسزایی دارد. همچنین این بازی باعث تقویت مهارت‌های ذهنی و پرورش هوش  هیجانی می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...