بازی فکری «اسکربل Scrabble»

از {{model.count}}

52347 Mattel Games Travel Scrabble

  • تعداد نفرات: 2 تا 4 نفر
  • رده سنی: 10 سال به بالا
  • ابعاد جعبه محصول: 5.8 × 18.5 × 24.2 سانتیمتر
  • شماره مدل: 52347
تعداد
نوع
980,000 تومان
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

اِسْکرَبِل یک بازی کلمه‌سازی است که در آن دو تا چهار بازیکن با قرار دادن  حرف‌های الفبای انگلیسی بر روی یک صفحه بازی ۱۵×۱۵ مربعی امتیاز به دست  می‌آورند. مهره های کوچکی که حروف روی آن‌ها نوشته شده‌اند باید مثل  حرف‌های یک جدول کلمات متقاطع کلمه‌های معنی‌دار درست کنند. این بازی برای  تقویت حافظه و زبان انگلیسی بسیار مفید است و در عین حال بسیار جذاب و  سرگرم کننده هم هست. جعبه محصول مطابق تصویر دوم است.

تعداد نفرات
2 تا 4 نفر
رده سنی
10 سال به بالا
ابعاد جعبه محصول
5.8 × 18.5 × 24.2 سانتیمتر
شماره مدل
52347
برند
Mattel
تولید کننده
امریکا

اِسْکرَبِل یک بازی کلمه‌سازی است که در آن دو تا چهار بازیکن با قرار دادن حرف‌های الفبا بر روی یک صفحه بازی ۱۵×۱۵ مربعی امتیاز به دست می‌آورند. کاشی‌های کوچکی که حروف روی آن‌ها نوشته شده‌اند باید مثل حرف‌های یک جدول کلمات متقاطع کلمه‌های معنی‌دار درست کنند. حرف‌ها می‌توانند هم به شکل افقی و هم به شکل عمودی واژه بسازند. کلمه‌های قابل قبول باید در یک فرهنگ لغت استاندارد وجود داشته باشند. گاهی به جای فرهنگ لغت‌های عادی از فهرست‌های واژگان مخصوص این بازی هم استفاده می‌شود.

در هر نوبت، هر یک از بازیکنان می‌توانند یک یا چند حرف را در خانه‌های  خالی جدول قرار دهند، منتها مجاور خانه‌های پر. در مسابقه‌های رسمی و  تورنمنت‌ها، بازی معمولاً بین دو بازیکن (و یا گاهی اوقات بین دو تیم)  انجام می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...