بازی فکری «گربه زامبی»

از {{model.count}}

Zombie Kittens

  • تعداد نفرات: 2 تا 4 نفر
  • رده سنی: 7 سال به بالا
  • ابعاد جعبه محصول: 4 × 12.5 × 17.5 سانتیمتر
  • زمان بازی: 15 دقیقه
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
این محصول ناموجود می‌باشد مقایسه
کمی صبر کنید...

بازی فکری «گربه زامبی» یک بازی کاملا مستقل و جدید است که اخیرا منتشر شده ، در بازی   گربه زامبی فقط باید سعی کنید که منفجر نشوید و تا پایان بازی زنده بمانید  .  اگر منفجر نشوید، می برید ولی نکته مهم اینجا است که اگر منفجر شوید  باز  هم ممکنه ببرید چون بعد از منفجر شدن میتونید به عنوان زامبی قویتر از  قبل  به بازی برگردید ولی به شرط اینکه یکی از بازیکنان مرده ی دیگر را  نیز با  خودتان زنده کنید و به بازی برگردانید .

تعداد نفرات
2 تا 4 نفر
رده سنی
7 سال به بالا
ابعاد جعبه محصول
4 × 12.5 × 17.5 سانتیمتر
زمان بازی
15 دقیقه
برند
مانترا mantra

گربه زامبی یک بازی کاملا مستقل و جدید است که اخیرا منتشر شده ، در بازی   گربه زامبی فقط باید سعی کنید که منفجر نشوید و تا پایان بازی زنده بمانید  .  اگر منفجر نشوید، می برید ولی نکته مهم اینجا است که اگر منفجر شوید  باز  هم ممکنه ببرید چون بعد از منفجر شدن می تونید به عنوان زامبی قویتر از  قبل  به بازی برگردید ولی به شرط اینکه یکی از بازیکنان مرده ی دیگر را  نیز با  خودتان زنده کنید و به بازی برگردانید. در بازی گربه زامبی ابتدا  کارت های  گربه انفجاری و کارت های گربه زامبی، که می تواند شما را به  همراه یک  بازیکن مرده دیگر زنده کند، را از بازی خارج می کنید. سپس تمام  کارت ها را  بر می زنید و به هر بازیکن هفت کارت به اضافه یک کارت گربه  زامبی می دهید.  کارت های گربه انفجاری را به تعداد یکی کمتر از بازیکنان،  داخل دسته کارت  ها گذاشته و بر می زنید که تشکیل دک کارت ها را می دهد. دک  کارت ها را در  میان میز بازی گذاشته و هم اکنون بازی آغاز می شود. هر کسی در نوبت خودش هر  تعداد کارت که می خواهد می تواند از دستش بازی کند ولی  نکته مهم این است  که در پایان نوبت، حتما باید یک کارت از دک کارت های  بازی بکشد. ممکن است  این کارت، یک کارت گربه انفجاری باشد و شاید هم خوش  شانس باشید و نباشد.  ولی نگران نباشید، حتی اگر گربه انفجاری باشد، شما  هنوز یک کارت گربه زامبی  دارید اگر هم نداشتید پس از انفجار به عنوان  زامبی داخل بازی خواهید بود  (فقط کارت های مخصوص زامبی هارا بازی می کنید و  کارت هم نمی کشید) تا این که  اگر خوش شانس باشید، یک نفر شما را با کارت  گربه زامبی اش به زندگی  بازگرداند تا بتوانید شانس خود را برای زنده ماندن  و برنده بازی شدن امتحان  کنید . در این بازی آخرین بازیکن زنده برنده  بازی می باشد.

بازی کارتی گربه زامبی (Zombie Kittens)

 بازی کارتی گربه‌ زامبی یک بازی هیجان‌انگیز و استراتژیک است که در ادامه بازی جذاب گربه های انفجاری است ولی کاملا مستقل است.

بهتر است بدانید که این بازی را شما نمی توانید با هیچ کدام از گربه های  انفجاری موجود در بازار ادغام کنید و کاملا به تنهایی بازی می شود.

قوانین بازی گربه زامبی بسیار مشابه گربه های انفجاری است ولی با تفاوت های اندکی:

در این بازی نیز شما در نوبت تان هر تعداد کارتی که دوست دارید می توانید بازی کنید ولی در انتهای نوبتتون باید یک کارت بکشید.

 محتویات بازی گربه زامبی

61 کارت منحصر به فرد گربه

 چطوری گربه زامبی بازی کنیم؟

بین کارت های بازی یک تعدادی کارت گربه انفجاری وجود دارد. شما دسته  کارت های بازی رو به پشت می ذارید و به نوبت ازش کارت می کشین تا اینکه یک  نفر منجر بشود.

کسی که مفجر می شود موقتا از بازی بیرون می رود چون ممکنه دوباره به وسیله کارت های دیگه به بازی برگردد.

تو این بازی انقدر منفجر میشوید تا بالاخره فقط یک نفر در بازی بماند.

 آماده سازی گربه های زامبی

در ابتدا تمام 4 کارت گربه انفجاری را از بازی خارج می کنیم.

همه گربه زامبی ها را هم از دسته کارت ها خارج  می کنیم و به هر بازیکن یک عدد می دهیم.

حالا کارت ها را بر می زنیم و به هر بازیکن 7 عدد کارت می دهیم. فقط شما می توانید 8 کارت در دستتان را مشاهده کنید.

در آخر به تعداد بازیکنان منهای یک کارت گربه انجاری در دسته کارت ها بگذارید و بر بزنید.

حالا می توانید بازی رو شروع کنید.

 چگونگی بازی

شما در نوبتتون باید به کارت های در دستتون نگاه کنید و یکی از دو کار زیر را انجام بدهید:

یا هر تعدادی که دوست دارید کارت بازی کنید.

یا نوبتتون رو رد کنید.

چه کارت بازی کنید و چه رد کنین در هر صورت باید در انتهای نوبتتون یک کارت بکشید.

 مردن در گربه زامبی

اگه یک کارت گربه انفجاری بکشین و کارت گربه زامبی نداشته باشید، می  میرید. کارت گربه انفجاری که باعث مرگ شما شده را به رو جلوی خودتان  بگذارید ولی دستتون رو رو نکیند. شما مجبور نیستید وقتی که گربه انفجاری رو  شد حتما از گربه زامبی استفاده کنید چون بعضی وقت ها مرده بودن سود بیشتری  دارد. البته زمانی این کار رو بکنید که امید دارید یکی از بازیکنان یک  گربه زامبی بازی کنه و شما رو به بازی برگردونه.

مرده ها کارت بازی نمی کنن. اگه یکی از بازیکنان یک گربه زامبی بازی کند یکی از مرده ها را انتخاب می کند و به بازی برمیگردونه.

اگر کسی به بازی برگشت گربه زامبی خودش را می ذاره روی دسته کارت های  سوخته و گربه انفجاری که از قبل روبروش بود را برمی گردونه به دسته کارت  ها.

 پایان بازی

آخرین بازیکن زنده برنده بازی میشه.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...